Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti találtatok már itt fogyókúr...

Ti találtatok már itt fogyókúrázó társat?

Figyelt kérdés

Nem olyat, aki 3 levélváltás után lekopik, ezt nem is értem, minek ír egyáltalán, hogy csatlakozna, amikor ír 2 választ, aztán kész.

Hanem olyat, akivel lefogytatok, vagy hosszú hónapokig erősítették egymást?

Én még mindig várok ilyet, sok tíz kilót kell leadnom, nő vagyok, negyvenes. Privátot írjon, aki csatlakozna, de csak olyan, akinek legalább a heti 1 levélváltáshoz van kitartása.



#fogyókúra #társ #egymás bátorítása
2018. jan. 9. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 40-es korosztály vagyok, de én sem találtam fogyi társat. Talán azért nem mert én nagy súlyt akarok leadni, és nem igazán társulok olyanokkal akiknek alapból képzavaruk van, vagy csak 4-5 kiló a fogyási célja. Nekem legalább 20-25 kilót le kéne adni. Így egyedül csinálom..
2018. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, pár éve sokáig leveleztem valakivel. Ha jól emlékszem, egyikünk sem fogyott olyan sokat (bár nem sokra emlékszem), de ő közben szült egy gyermeket, amit csak utólag árult el... Teljesen más stílusban étkeztünk, de egyikünk se volt az a nagy megmondóember, aki szerint Egy Igaz Út létezik, így megvoltunk. Aztán neki közbejött az élet, gyerekek, külföldi élet... Én pedig máig nem fogytam le teljesen. Most viszont már össze kéne hozni ezt.


Írok privit :)

2018. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!