Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres ( és nem visszaeső! )...

Sikeres ( és nem visszaeső! ) lefogyott emberek - mit találtatok helyette?

Figyelt kérdés

Ezernyi hullámvölgy és hullámdomb után rájöttem arra, hogy az étel olyan, mint egy drog : erős, élvezetes, van aki kordában tartja, van aki nem, mindenki kínlódik a csábítással, van aki ellen tud állni, van aki beleesik olykor, van aki megássa a sírját vele, stb.


A lényeg, hogy a világ több, mint 50%-a küszködik már vele, mert ilyen időket élünk. Az egyetlen megoldás, hogy az ember talál valamit helyette, de nem percig, óráig, hanem életre szólóan. Számotokra mi volt ez ?


2015. ápr. 1. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Sport.
2015. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az éhség érzete. Komolyan jó érzéssel töltött el egy idő után, ha fájt, korgott a gyomrom.
2015. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 - haha, nekem is :DDD


de nem tudom mit csináltam már akkor, hogy élveztem ezt

2015. ápr. 1. 23:09
 4/10 Jagello ***** válasza:
Tegyük hozzá a legnagyobb baj azzal van, hogy mit eszünk és nem mennyit!
2015. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát én egyszer lefogytam, pár éve tartom is, de még mindig lenne miből fogyni. eddig edzéssel tartottam meg, meg amikor feljött pár kiló jobban figyeltem a kajára. de egyébként mostanában próbálok egészségesen étkezni, és azt vettem észre, hogy nagyon sokat zabálok, többet mint bármikor, de mégis mennek lefelé a kilók. viszont ez is olyan, hogy egyszer megszegem és utána nagyon nehéz visszaállni és mire sikerül már vissza is jött az a pár kiló ami lement:/
2015. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 angelside ***** válasza:
Életmódot kell váltani, és annak egyenes következménye lesz, hogy nem hízol vissza. Ha már csak szintentartás a cél simán lehet jókat, és jól és kiadósan enni. Igaz a cukor, liszt, ilyenek csak az ünnepnapok része lehet, bár én csak akkor élek velük, ha nagyon muszáj.
2015. ápr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igyekszem többé-kevésbé paleózni, így azért jobb. Mennyiségekben szeretek szabadon mozogni.. mikor éppen mennyi esik jól. De egy sült bacon még mindig alacsony inzulinválaszú kaja.
2015. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hiába eszek lassan felszívódó szénhidrátot, kb. 2 óra múlva ugyanúgy éhes vagyok, mintha valami szemetet ettem volna. Egyszerűen imádok enni. Mivel nem akarok visszaesni és visszahízni így a mennyiségekre és a minőségre figyelek oda nagyon. Kb. 2-3 óránként eszek valamit. Főétkezésekre igyekszem egészséges kaját enni. Közötte pedig gyümölcsöt, zöldséget "nassolok" napszaktól függően, illetve olykor-olykor ha megkívánok egy csokit, vagy sütit azt is megeszem. Néha beiktatok zabálós napokat, mikor nem nézem a minőséget vagy a mennyiséget. Utána viszont egy-két nap diétás nap következik. Majd megint visszaállok egészséges üzemmódba. Ez nálam működik. Nem vagyok a sanyargatás híve és szerintem nem is működik hosszú távon. Ha megvonok magamtól valamit, amit pedig nagyon kívánok (pl. egy szelet sütemény) akkor úgyis addig emészt, ameddig meg nem eszem és még meg is bosszulja magát, mert kiéhezés után általában jön a kényszeres zabálás.

Persze az étkezés nem minden. Mellette rendszeresen mozgok valamit (futás, biciklizés, edzés).

2015. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A lassan felszívódó szénhidrátokat nem tudom ki találta ki, de felülvizsgálnám az elméletet és kérdőre vonnám az ember kompetenciáját is.
2015. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó, te miről beszélsz?
2015. ápr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!