Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni zsírégető edzés...

Otthoni zsírégető edzés panelban, karantén alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti milyen tornát csináltok otthon, ami égeti a kalóriákat, de az alattunk lakó szomszéd nem tépi ki a haját, hogy egy 100 kilós emberke ugrál fölötte? ( Burpee kilőve )


2020. nov. 26. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szobabicikli napi minimum 40 perc de inkább 60, megfelelő étrend.
2020. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

En az intenset edzeseit szoktam csinalni, szerintem nagyon jok. Ebben is kell azert ugralgatni, gondolom hangos is, de nem erdekel. Elni es elni hagyni. Nyilvan ne este 10kor vagy reggel 6kor allj neki, de ha szerintem ilyen reggel 10 es este 7 kozott valamikor tornazol, ki lehet birni azt az 1 orat.

Ha beszologat, akkor probalj vele megegyezni valami idopontban, ami mindkettotoknek jo. Ha nem lehet vele beszelni, akkor ez van, igazabol szabalyt ezzel nem szegsz.

2020. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg,de én a Bíró Icára tornázok :) A 7-es csak alakformáló tornagyakorlatokat tartalmaz.Tehàt semmi ugri-bugri.4 kg-t fogytam 3 hónap alatt,úgy hogy semmi mást nem változtattam.Én is panelban lakom,értem a problémát.
2020. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!