Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam motiválni?

Hogyan tudnám magam motiválni?

Figyelt kérdés
Hazudnék ha azt mondanám, hogy tényleg próbálkozom. De semmi kedvem és motivációm nincs egyedül végig csinálni ezt. A terhesség után fel jöttek a plusz kilók. Előtte sem voltam nád szál vékony, 180cm és 72kg voltam most pedig 85. Úgy érzem magam mint egy bálna, nem hibaztatok senkit, ezt csak magamnak köszönhetem. De egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak. Ez előtt soha nem volt ilyen gondom, de most konkrétan zug evő vagyok és borzalmasan lusta. A férjem nem társ ebben, a gyereket nem tudom hova tenni ameddig én el mennék futni Pl. Vagy ha igen, azt gondolom hogy mindenki rajtam röhög e engem néz, hogy "néz a kocát hogy szalad" semmi önbizalmam nincs, hányingerem van akkor is ha tükörbe nézek. Nem akarok így élni, változtatni akarok. De a változás baromi nehéz, és nagyon szeretek enni :( ti hogy csináltátok? Mi a motivációk?
2020. nov. 28. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél zugevo.


Csak nem mindegy mit eszel.

Csinálj egy csomó dalit és azt edd.

2020. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén.

Elmennél futni,ha a párod vigyáznak a kicsire?

Gondolom nem.

Állíts össze egy étrendet magadnak.

Egy hétre előre.

Vagy keress egyet a neten.

A mennyiséget ne vidd túlzásba.

Étkezések között semmi nasi.

Ne ugrálj a mérlegre,mert gyorsan elmehet a kedved.

Tűzz ki egy célt.

Pl szülés elötti kedvenc ruhába beleférés.

Mozgáshoz ott a gyerek.

Tornázzatok közösen.

Ne ön sanyargatásnak tekintsd a tornát, hanem közös játéknak vedd.

Mindig egy kicsit változtass.

Lehet már az is, segít ha nem nassolsz.

2020. nov. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én két kicsi gyerek mellett fogytam le, low carb étrenddel. Itthonról eltakarítottam minden egészségtelen nasit, és kajarendelés helyett elkezdtem főzni. Sok zöldség, megemelt fehérje, kevesebb szénhidrát (max. 100 g). Engem az egészségem motivált, gond volt a pajzsmirigyemmel és a vércukrom gyakran leesett, amitől rosszul lettem.

A mozgás másodlagos, ha fogyni szeretnél, bár nagyon hasznos abból a szempontból, hogy formásabb legyél és megőrizd az izmaidat. Ha pici a gyerek, tornázz otthon akkor, amikor napközben alszik. Ha 10-20 perc időd van, az is jobb a semminél, de akkor csináld keményen. Utána jó érzés, hogy csináltál valamit, mozogtál. Ha már napközben nem alszik, mozogj vele együtt, fogócskázzatok, ugráljatok, vagy keress olyan tornavideót, amit együtt tudtok csinálni.

Ezekkel a méretekkel nem vagy bálna meg koca, az, hogy mások rajtad röhögnek, csak a te fejedben létezik.

2020. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!