Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hasról és...

Hogyan tudnék hasról és deréktájról fogyni?

Figyelt kérdés
Ilyen fogyókúrás alkalmazások edzésterveit már kipróbáltam, de nem váltak be (több hónap után sincs eredmény a hasamon). Diétázom, egészségesen élek, de sajnos ez nem elég, semmi változás nincs az alakomban.

2020. nov. 28. 23:26
 1/10 anonim válasza:
0%

Próbáld ki a tojásdiétát:)

Az olyan hogy reggelire, ebédre és vacsorára is főtt tojást eszel!

Heti 1szer tarts egy ilyen napot megéri én is kipróbáltam és bevált!

Figyelj arra hogy ne igyál semmi cukrosat!

Kerüld a nagyon sós/cukros ételeket!

Ne egyél zsíros/olajos kajákat!

Remélem tudtam segíteni:D

2020. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

évek óta küzdök a hasam méretével...azt mondta a dietetikus, hogy ilyen alkat vagyok, ne erőltessem hogy kisebb legyen a kerülete. Aztán részletezte, hogy ott mi is van a hasamban. Ha valamit bűnöznék, elég ha ránézek, vagy eszembe jut mi van bennem, és már el is megy a kedvem(amúgy minden normálisan működik)


Szóval, ha az evolúció ilyen alakkal áldott meg, akkor viseld emelt fővel, mert nincs jobb megoldás.

Én ezt teszem.

2020. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a gyakorlatok segítettek, beiktathatod az edzésedbe (nem mondom,hogy csak ez elég,de sok kezdőnek már magában ez is használt,ahogy beleolvastam a 47ezer hozzászólásba): [link]
2020. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A has elég macera, legyen az nő v férfi. Sajnos csak a tartós diétázás hoz eredményt. Ha már valaki vékonyabb, és annyi zsír van a hasán, hogy eltakarja a kockákat, azt is több hónap lepucolni. Szóval csak a türelem, ha tartósan diétázol, mozogsz, akkor lassan de biztosan menni fog.
2020. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Hasrol kizárólag diétával lehet fogyni! Tapasztalatból mondom. Én Ch csökkentett diétával fogytam 15 kilót úgy, hogy egy deka zsír nincs már a hasamon. Kerüld a fehér lisztet, fehér cukrot, mű kajákat. Egyél rengeteg zöld színű zöldséget, salátákat amikben sok a klorofil! Készítsd el magad az eteleidet. Figyelj oda hogy mit eszel és ami még nagyon fontos : napi 2,5 liter vizet igyál! Szigoruan vizet!!! Beindul a fogyás, meglatod. 3 hónap és eltűnik a hasadrol a zsír!
2020. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Irányított fogyás nem létezik, a tested dönti el, honnan és milyen sorrendben veszít a tartalékaiból. Ha alma alkat vagy, akkor nagyon megszívtad.

Szóval egészséges étkezés, mozgás (kardió és izomépítő együtt), meg kitartás.

2020. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miert is lettem leszavazva?? Akkor csináld ahogy eddig 0 eredménnyel! Minek kerdezel bármit is??
2020. nov. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, én nem szavaztam le senkit. :)
2020. nov. 30. 17:18
 9/10 anonim válasza:

Tudom mar kicsit keson irom..de!..tapasztalatbol (-25kg fogytam) mondva nekem a PLANK-AB WORKOUTE(k)segitett sokat. Vannak fent videók youtube-n. Diatat pedig CSAK ugy ajanlom,hogy egyel mindent naponta 5x(max6) etkezz kevesebb adagokban


Remelem tudtam segíteni,es bocsi a helyesirasert,nincs kedvem ,,ékezetesen” irni😄

2021. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sehogy!
2021. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!