Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leghatékonyabb...

Hogyan tudnék a leghatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 110kg/ 187cm vagyok.

Le szeretnék menni legalább 90-re.

Gyárban dolgozok, napi mozgásom kilóméterben szerintem megvan. (Nem futok, de lóti futi vagyok)


Gümölcsgazdag táplálkozás segítené a fogyásban? Eddig reggelente szalonna/császár szalonna vagy kolbász + 1-2 szelet kenyeret bevágtam.


Munkában kaja időben kb ugyanez csak valamivel több.

Majd munka végeztêvel otthon főtt étel ami lehetett pl köret tört krumpli illetve ez máshogy elkészítve valamilyen hússal (más köret pl rizs + disznó vagy csirke ) Lehet következtetni hogy jó emberes adagokat ettem. Ezzel fel kell hagynom.


Ha jóformán csak gyümölcsöt ennék az nyomna valamit a latba vagy nem volna semmi értelme?


2020. nov. 24. 05:49
 1/5 anonim válasza:
0%
Tegyenek át a palánkon azok az emberek, akikben a legjobban bíztál. Én most járok -8 kilónál kb 1 hónap alatt.
2020. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
??
2020. nov. 24. 06:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyel kevesebb kenyeret, és több zöldséget.
2020. nov. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megszokottnál (bármennyi is legyen az) többet mozogsz és kevesebbet eszel, az biztos, hogy működni fog. Eleinte kis változást iktass be, aztán vállalhatsz egyre többet és többet, ahogy érzed majd.

Csak egy buta példa: ha eddig bevittél 2500 kalóriát és a mozgásod pedig a munkahelyi pörgésből állt, akkor egyél csak 2000 kalóriát (pl ugyan azokat eszed mint eddig, csak kisebb adagokat) és kezdj el munka mellett edzeni mondjuk napi fél órát.

2020. nov. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcs nem fogyókúrás étel. Maximum napi egy-két alma, ami nem veszélyeztetni a fogyást. A sok gyümölcs evés ráadásul éhessé is tehet. Inkább sok zöldség, fehér hús, halak, barna rizs vagy hajdina, teljes kiőrlésű pékáru, zabpehely, savanyúság.
2020. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!