Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggelire megeszek egy tál...

GyBlanka54 kérdése:

Ha reggelire megeszek egy tál 100 Ft-os zabkását, ebédre komzervet vagy egy kis levest, estére pedig szintén vagy levest vagy konzervet, akkpr fogyok?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy ebédre megeszek 30 konzervet, hanem 1-et max 2-őt meg egy tál instant levest/tésztát, tudok,men egészséges de nem tudok főzni, ha meg reggel nem zabkását eszek akkor vagy virslit vagy tojst, vagy szalonnát, de azt ia mértékkel. (Inzulin rezisztens vagyok ezért kéne nagyom fogynom mert ráment a hormonjaimra meg úgy mindenre és bdrmit eszek csak hízok).

2020. nov. 30. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Fogyás
Étkezés
Egészség
11 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem egészséges étkezés, ez minőségi éhezés. Kérd egy diatetikus tanácsát, mozogj sokat.
2020. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
7 éve a dietetikus ugyanazt mondja, sokra megyek vele ha eddig se tudtam lefogyni, meg ki se akarjál vizsgálni még mi van a háttérben, mert tuti leszarnak, ez a magyar orvostudomány, felnőttre nem mehetsz a gyereken meg le se szarnak.
2020. nov. 30. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj el magánba. Mit mond 7 éve a diatetikus?
2020. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy mit egyek, meg mit ne, próbáltam betartani de, ahogy abbahagytam, fogytam sokat, abbahagytam és visszaszedtem amit nagy nehezen leadtam.
2020. nov. 30. 11:17
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha IR-es vagy, akkor nagyon nem ajánlom a bolti zabkását. Főleg nem reggel. Nézd meg, mennyi cukor van benne! Inkább vegyél sima zabpelyhet és tejjel/vízzel főzz magadnak. Mikróban 2 perc az egész. Oké, hogy a tej sem ajánlott neked, de még mindig jobb, mint a bolti cukrozott izé.


A többihez ennyi infó alapján nem tudok hozzászólni. Ha a dietetikus javaslata nem vált be 7 éve, akkor szeritem vedd nyakadba az internetet és nézz utána a dolgoknak. Például az LCHF diétát kipróbálhatnád (feltéve, hogy nem kapsz inzulint is, mert akkor nem kísérletezhetsz a szénhidráttal kedvedre). Ha nem főzöl, úgy macerás, de nem irreális.

2020. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit mozogsz egy héten? Több mozgás sosem árthat.

Meg miért hagytad abba azt, amit a szakértő ajánl? Én nem vagyok szakértő, de gondolom az ilyet hosszú távon kell követni, hogy legyen bármi haszna.

Kellemetlen volt, nehéz volt betartani? Ha igen, akkor konzultálj vele megint. Mond el neki, hogy mi a baj, mit akarsz változtatni és segíteni fog.

2020. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem egy hússzeletet mindenki meg tud sütni, vagy egy kis zöldséget megpárolni, vagy egy salátát összedobni (azt még főzni sem kell). Gyakorolni kell egyszerű ételeket.

Azért ha van már konkrét problémád, akkor jobban oda kéne figyelni. Ez így nagyon nem változatos.

És akkor olyanokra is odafigyelhetnél, hogy ne instant zabkását egyél, hanem vegyél zabpelyhet és azt főzd meg.

2020. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
7-es, 10 ezer forint körül kapsz egy lassúfőzőt, amivel tényleg annyit kell csinálni, hogy belerak az ember mindent egyszerre, bekapcsolja, majd kiveszi a kész kaját. :D Az is egy tök jó alternatíva.
2020. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

"de nem tudok főzni"

lehet meg kéne tanulni


"mert tuti leszarnak, ez a magyar orvostudomány"

persze, tuti így van. most ezt menő hinni

2020. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Alapvető dolgokat meg tudol csinápni, ràntotta, omlett, tükörtojás stb, és igen is leszarnak, 17 vagyok, még a gyerek klinikàra visznek, ahol úgy vanmak vele, hogy hamarosan úgy is mehetek a felnőttre szal leszarnak, meg a magyar orvostudomámy szknte egy kalap szar, most azt akarják, hogy magánba menjen az ember, majd az állam által támogatott klinikák, kórházak stb, ne lesznek zárva, mondván ha a mayzek orvosokat eddig tudtuk fizetni, akkor majd ezután is, egyedül meg bem tudom elintézni az orvost, anyák meg nem fog segíteni, mert nem vagyunk jóban.
2020. nov. 30. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!