Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig fogytam már le...

Ha eddig fogytam már le párszor nem fog bezavarni ez ?

Figyelt kérdés

Legelsőnek 12 éves koromban fogytam le fogalmam sincs mennyiről 51 kg-ra, majd pár év alatt felhíztam 67re, 2018ban egy régi szerelmemmel ismét egymásra találtunk, ezért eldöntöttem hogy ismét lefogyok, hogy ne érezzem magam kellemetlenül a kinézetem miatt. Olyan 10 hónap alatt sikerült 53 kilóra fogynom kardió videókkal és 1200-1500 kalóriát vittem be a kaloriabazis.hu szerint. DE! mivel nagyon elkényelmesedtem most megint ott tartok hogy 65-66 kg vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy ha megint kardiózok meg amiket akkor tornáztam amikor ilyen sokat fogytam sikerülhet megint összehozni ennyi súlyvesztést? Nem fog "megszokott" lenni hogy ugyanazokat csinálom és nem fáraszt annyira? Ma tornáztam félórát és nem volt megerőltető mint anno mikor elkezdtem, tudom hogy ez nemis veri a plafont mert félóra alatt épphogy beindul a zsírégetés tudtommal,csak régebben ez is kifárasztott már... és azt még hozzátenném hogy hiába lettem kb ugyanannyi kiló véletlenül sem néz ki olyan dagadtan a testem mint akkor volt, de persze van túlsúlyom elég sok csak nem úgy látszik meg mint ezelőtt. Bocsánat hogy lényegtelen dolgokat is leírtam :)

20/L


2020. nov. 30. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az a 65-66 egyáltalán nem biztos hogy sok. Hány centi vagy? Egy magasabb vagy sportosabb alkatú lány lehet nagyon szép 65 kilóval is. Ha zsíros vagy az már más.
2020. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
150cm :( Ezért nagyon feltűnő a túlsúly, mert sajnos ez alacsony 66kghoz, viszont látszik hogy sportoltam a múltban épp ezért nem látszik meg úgy ugyanez a súly mint 2 éve
2020. dec. 1. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, és kiderül :)

Ha nem fáradsz el 30 perc tornától, akkor csináld tovább, vagy nehezebb gyakorlatokat (pl. nagyobb súlyzókkal).

Viszont ha megint sikerül lefogynod, utána ne hagyd el magad, folytasd tovább a mozgást és állj át súlytartó étrendre. A jojózás nem jó dolog.

2020. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, ártani nem árthat :)
2020. dec. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!