Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulimiás vagyok vagy anorexiás?

Reni. 1.0 kérdése:

Bulimiás vagyok vagy anorexiás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy ideje azon vagyok, hogy drasztikusan foggyak. És egy ideig szoktam is bírni, hogy keveset eszek, de aztán amikor már őrülten éhes leszek, akkor elkezdek enni minden félét. De ekkor sem szoktam őrülten sokat enni, csak többet. De ezt aztán ki is szoktam hányni, mert tudom, hogy ettől csak hízni fogok. Szerintetek mi lehet a bajom?

2020. dec. 3. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Bulimia.
2020. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Bulimia.
2020. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Ez oké, de mit fogsz kezdeni ezzel a ténnyel? Remélem az a célod, hogy abba hagyd.

Nem kell éhezned vagy keveset enned ahhoz, hogy veszíts a súlyodból. Nem kell más, csak egy okos étrend és minimális elszántság, hogy betartsd. Valamivel egyszerűbb és kímélőbb, mint hánytatni magad, hidd el.

2020. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
ez bulimia. orvos, mielőtt nagyobb lesz a baj. mindeközben ajánlom youtubeon of herbs and altars videóit eating disorder témában. ő fiatalkorában bulimiás volt, nagyon őszintén beszél róla.
2020. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Ez purgáló anorexia/ atípusos. Talan akkor lenne bulimia, hogyha úgy ülnél le enni, hogy ezt úgyis kihányod és nem megbánnad hogy ettél és azért. A bulimiások nem koplalnak amúgy, hanem rendesen esznek altalában.
2020. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Anorexia falasrohamokkal társulva, gyakorlatilag mindkettőd van
2020. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Én le akartam 75 kg-ról 3 kg-ra fogyni, hogy annyi legyek mint születésemkor, ezzel világ rekordot döntsek. Tehát nem azért hogy jól nézzek ki, engem csak a hírnév meg a "különleges vagyok" érzés érdekel. Akkor én anorexiás vagyok? Nem írtad meg az okát hogy miért akarsz lefogyni. Ha kövérnek látod magad miközben a mérleg szerint jó vagy, akkor igen. Ha valóban túlsúlyos vagy nyugodtan koplalj, de ne hánytasd magad. Én még akkor is vissza tartom 80-90 percig ha betegség miatt van hányingerem, nem hogy még előidézném. Egyes embereket nem értek. Ha egyértelműen ki derül mi bajod van, könnyebb lesz kezelni.
2020. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Nem írtad meg az okát hogy miért akarsz lefogyni."

amennyiben eating disorder a diagnózis, akkor a kontroll az oka

2020. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Utolso, a koplalas soha nem megoldas, legyen a kerdezo 40 kilo, vagy 150, szoval erre jo lenne, ha nem biztatnad az embereket :)
2020. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Énekeld el a tinidalt egy dobostorta előtt, azt jó lesz minden ☝️ 😆
2020. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!