Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik le akartok fogyni!...

Akik le akartok fogyni! Tisztában vagytok vele, hogy vékonyan sem lesztek boldogabbak?

Figyelt kérdés

A problémák ugyanúgy ottmaradnak a fejekben, ugyanúgy jönnek az életben akadályok, amiket le kell majd győzni vékonyan is. Amíg korlátokba rakjuk magunkat, és állandóan az evésre/fogyókúrára gondolunk, addig nincs rend a lelkünkben, örökké vissza fogunk térni a zabálás-fogyás mókuskerekébe. Mikor jönnek rá végre az emberek, hogy először önmagunkban kell rendet rakni? Hogy az étel nem uralja a testünket, csak unalomból zabálunk, mert pótolni akarunk valamit, fogyózunk, hogy bizonyíthassunk valakinek valamit. De mi történik fogyás után? Megtartani a súlyunkat azt jelenti, hogy már nem érezzük az ételt uralkodónak, hanem csak akkor eszünk, amikor a gyomrunk éhes, nem a lelkünk.

Mégis nap mint nap olvasok kétségbeesett embereket, akik azt hiszik, ha ledobnak x kilót, könnyebb lesz az életük. Nem, nem lesz könnyebb. Csak kicsit több építőmunkás fog füttyögetni az állványról.


2020. dec. 4. 15:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Most magadat győzködöd, husi?
2020. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok husi, most már. 30 kilótól szabadultam meg. És te?
2020. dec. 4. 16:00
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Nálam ez nem a boldogságról szólt. Nem voltam dagi, csak elkezdtek szép lassan feljönni a kilók. 1 év alatt le is tudtam adni, és egy problémával kevesebb lett az életembe.

A módszerem nem fogyókúra volt, hanem életmód váltás. Kevesebb édesség, több mozgás. A súlyprobléma pedig már nem létezik számomra.

2020. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
jobb hogy általánosítottál?
2020. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Na pont ez az. Nem boldogabb akarok lenni, csak szebb, hadd füttyögjenek. :) De az is igaz, hogy 30 kiló plusz se volt rajtam soha... o.O
2020. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Hát, szerintem igenis könnyebb az élet attól, ha fizikailag jobban érzi magát az ember. Ahogyan az sem hátrány - a mindennapokban sem -, ha kicsit megnő az önbizalmad.


Rengeteg olyan lelki, érzelmi gát és probléma van, amit maga a túlsúly hív elő..

2020. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

"Akik le akartok fogyni! Tisztában vagytok vele, hogy vékonyan sem lesztek boldogabbak?" + a kérdező kommentje: "már. 30 kilótól szabadultam meg. És te?" - ez így tényleg r*hejes:D


Amúgy mit tudod te, ki miért akar lefogyni? Lehet, hogy te azt hitted, boldogabb leszel. Sokan az egészségükért akarnak fogyni vagy mert vissza akarják nyerni a régi formájukat. Én is lassan szedtem fel a kilókat, és nem akarok arra ébredni egy nap, hogy az a +15 már +30 lett, mert az már tényleg az egészségemre is hatással lehetne.

2020. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azért dobtam le egy gyenge 10-est, hogy soha ne érjem el a +30-at, ugyanis ez a 10 is sunyin jött fel, szép lassan, én vékonyan érzem jól magam. Remelem ez nem bűn. És igen én boldogabb vagyok attól, hogy a tükörbe nézek és elégedett vagyok.
2020. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ezer problémád, akkor ha ebből egyet megoldasz, már jobb neked.
2020. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"Akik le akartok fogyni! Tisztában vagytok vele, hogy vékonyan sem lesztek boldogabbak?""


Ez erösen függ attól, hogy definiálod a boldogságot, meg a vékonyságot meg a lefogyást!


Én boldogabbnak érzem magam vékonyabban, mert könnyebben tudok mozogni, jobban érzem magam a a börömben, viszont nem is fgyóKÚRÁT tartottam, hanem átálltam teljesen más, nekem megfelelö, jóízü de nem kalóriákkal teli ételeket tartalmazó étrendre, sok mozgással járó életmódra és már csak az is jó érzés, hogy nem kell éhetetnek magam, nem kell újra és úra elkezdeni harcolni a leadott kilókkal, hanem kontroll alatt van az életem úgy, hogy közben nem érze, hoyg bármiröl is le kellene mondanom.


Ha NEKED nem ad pozitív érzést az, hogy lefogysz, meg állandóan visszahízod, akkor TE csinálsz valamit nagyon rosszul!

2020. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!