Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 44,5 kg...

Miért van az, hogy 44,5 kg vagyok reggel, este meg 46? Most tényleg meghíztam egy nap alatt, vagy mi történt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettél-ittál,

és nem szartál.

2020. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízvisszatartás.
2020. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Leggyakrabban reggelre megint 44,5 kiló vagy.

De meg is maradhat.

2020. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, reggel mindig kevesebbek vagyunk. Ettél ittál nem voltál nagywc-n ahogy elöttem írták.
2020. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ember testtömege nem állandó. Sőt, igazából majdnem lehetetlen pontosan és hitelesen megmérni azt. Ezért nincs is értelme naponta ötször mérni magad, meg 1 kilókon pánikolni, hiszen csak a szervezet víztartalma simán okozhat 1 kiló változást. Az evésről nem is beszélve.

Ezért ha méred magad, törekedni kell, hogy hasonló körülmények között mérd! Mert csak úgy lesz értelme összehasonlítani.

2020. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
De minek méred magad ennyiszer? Elég lenne bőven heti 1x is. Én mondom, ez már mentális betegség.
2020. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Kaja, pia, kaki. Én egy ideig mértem, reggel voltam 40 kiló, délután 42-43, reggel megint 40. Utána sokáig nem álltam mérlegre de edzésen havonta mérnek minket és ha épp ettem vagy nem voltam nagyvécén előtte akkor 45-46 kilót mutat, ha meg nem volt időm enni és a gyomrom is üres, akkor meg 44. De ez normális, akár 3 kiló is lehet a különbség attól függően hogy épp mennyi emésztett kaját és folyadékot tárol a szervezeted a mérés pillanatában.
2020. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!