Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld teáról fogyásnál mit...

Zöld teáról fogyásnál mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Mindenféle zöld tea segít vagy mi alapján érdemes válogatni?

Vettem Pennys Teaparty filteres zöld teát, de elég fura íze van.

Minőségtől függetlenül ugyanúgy segítenek?

Van valami tudnivaló a fogyasztásuknál?

Csak a teákról érdekel információ, étkezésem, testmozgásom megfelelő, enélkül is fogyok folyamatosan.


2020. dec. 29. 22:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

10-es, igazat adok, valóban sokan nem értették meg, hogy a tea lehetséges hatásai vagy előnyei érdekeltek, eddig enélkül fogytam, nyilván túlélem ha nem iszok, de ha jól alkalmazva segít, szívesen innám, mint egy plusz dolog.

2020. dec. 30. 13:39
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
A zöldtea hatása nem számottevő.
2020. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
A zöld tea nem más, mint koffein forrás, szóval a fogyásra akkora hatással lesz, mint bármilyen más koffein forrás. Ami azt jelenti, hogy a fogyókúra részeként végzett edzés minőségét javíthatja valamennyire. Minden más "jótékony" hatását több tucat tanulmány megcáfolta már. Fogyásra és testsúly kontrolra semmilyen hatással nincs önmagában, még ha megiszol belőle egy hordóval, akkor sem. Azaz ne igyál meg belőle sokat, mert a kamu előnyökkel szemben a túlzott fogyasztása járhat káros mellékhatásokkal, főleg a májadra nézve. Szóval maradjunk csak a rekreációs fogyasztásnál.
2020. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%
#5 nem serkenti a máj működését. a lúgosítás egy nagy kamu.
2020. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

Sztem a Kérdező felfogta már eleve, hogy nem ettől fog lefogyni, a kérdés nem erre irányult, de a sok megmondóember fontosnak érezte, hogy okoskodjon.


A kérdésre is válaszolva, én is a szálas teát javaslom inkább, ha ragaszkodsz a kényelemhez, akkor a teekanne zöld teái jó minőségűek és finomak is. Akármit írnak, a zöld tea segíti az emésztést, csökkenti az étvágyat, élénkít, tehát közvetve ugyan, de támogatja a fogyást is. Az meg nem annyira mindegy, hogy akár a koffeint miből viszed be, jobb, mint a kávé vagy energiaital.

2020. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!