Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van köze a boldogságnak és a...

Van köze a boldogságnak és a fogyásnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Hiszen ahogy mondják JÓL érzed magad a bőrödben. Persze tudom, hogy ezermillió más tényezőtől is függ a boldogságunk(párkapcsolat, szetetteink egészsége stb), de a fogyás is ezen tényezők közé tartozna?

2020. jún. 24. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha fogyok, akkor örülök.


Elfogadni magad még nem segít a diabetes ellen. Persze később fél lábbal, félvakon is elfogadhatod magad, de szerintem jobb tenni ellene.


Illetve sokszor ütik el a kövérek a súlyukra tett megjegyzéseket valami poénnal (vagy csinálnak maguk viccet belőle), ami elsőre tényleg az önelfogadás felé mutat, de valójában ez csak egy önvédelmi mechanizmus.


Senki nem szeret kövér lenni. A 100 kiló alatt nem férfi az ember, meg a nagy kufferba jó pakolni típusú szövegek csak önfelmentések.

2020. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Valakinek az éves a boldogság, valakinek az ízek, valakinek a fogyás.


Mindenesetre mozgás során olyan hormonok szabadulnak fel, ami boldogságot okoz.

2020. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem boldogság az evés és öröm a mozgás is. Általában az evésnek jobban örülök, ezért a fogyás csak ritka örömforrás! :)
2020. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Szomszédom szana széjjel van gyúrva. Úgy néz ki, hogy a lányok zárt ajtó mögül is felizgulnak rá!

Neki kedvenc tevékenysége az éves.

Azért, hogy ezt megtehesse keményen edzeni jár egy 2x15km-et fut naponta.

2020. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem közvetve segít hozzá a boldogsághoz. Ha fogyok, elégedettebb vagyok a tükörképemmel, magammal, nő az önbizalmam, boldogabb vagyok a mindennapokban.
2020. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pont nemrég olvastam valamelyik statisztikás könyvben, hogy egy tréningen résztvevőket néztek. Aki a tréningen nem fogyott az boldogtalanabb volt alatta, viszont utána öt évvel érdekes módon ők lettek boldogabbak, míg akik fogytak, azok - önbevallásos alapon - boldogtalanabbak voltak, mint a fogyókúra előtt, függetlenül attól, hogy tovább fogytak vagy visszahízták a súlyukat. Skálán kellett jelölgetni, hogy mennyire igaz rá valami és a korábbi-későbbi eredményeket és változásokat vetették össze.
2020. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes válaszokat, nézópontokat írtok:)
2020. jún. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!