Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyi plus...

Lányok! Nektek mennyi plus kiló jött fel a téli ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Elő a mérlegekkel

#hízás #kiló #kg #Plus kiló
2021. jan. 1. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. Sajnos nagyon keveset tudok enni, épp csak elkezdem de már megteltem. Bármilyen keveset eszek, ugyanúgy 71 kiló maradok.

22/L

2021. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11. Nem elsősorban a mennyiség a lényeg, hanem a minőség.
2021. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Így van. Szeretem az olyan ételeket, amik nem csak a gyomromat, de az egész testemet érdemben táplálják. Viszont három dolgot nem eszek, húst, glutént és édességet. Úgyhogy nekem mindkettő fontos.
2021. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53 voltam, most 58 vagyok:/
2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
4 kg plusz az a baj hogy így már 115 vagyok 😀
2021. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Az a megszólítás hogy lányok. Akkor idős asszonyok, férfiak és csecsemők nem válaszolhatnak?
2021. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Az egyik válaszoló vagyok, 16/L és engem pl teljesen hidegen hagy a férfiak,idősek súlya. A hozzám hasonlóakhoz tudom viszonyítani magam, ez érdekel,ahogy gondolom a kérdezőt is

2021. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kb 3 kilót 2 hét alatt, de rengeteget ettem
2022. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
-2 kilónál voltam elsején. Azóta tartom a súlyom szerencsére. Az összes ételt utálom, ami karácsonykor van. Nálunk 30 éve a következő az ünnepi menü: rántott hal, halászlé, kacsa, káposzta. Szenteste és karácsony első napján van a hal, amiből én soha nem szoktam enni. Második napján egy egész kacsa megsütve, ami általában 2 napi étel szokott lenni. Idén 3 volt, mert nem jöttek a rokonok vendégségbe. Ebből csak illemből ettem. Utána húsos káposzta volt, 2 kiló káposztából és 1 kiló húsból. 5 napig ettük, pontosabban ették a szüleim. Úgyhogy ilyenkor 1-1,5 hétig kenyéren és szalámin élek. Tavaly főztem magamnak, amiért anyum nagyon megsértődött, mert hogy "karácsonykor a karácsonyi szokásnak megfelelően kell étkezni", 1 hétig hozzám sem szólt emiatt. Úgyhogy ilyenkor eszek 2 falatot, ráfogom hogy a diétám miatt nem ehetek, és amint szabad a pálya, kimegyek és keresek valami nem karácsonyi ételt titokban.
2022. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!