Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Téli kalóriaégetés?

Téli kalóriaégetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék fogyni, mivel szemmel láthatóan van rajtam felesleg. Régebben futással értem ezt el, de a hideg miatt nem bírok futni.

Az evéssel nincs bajom, a kalória bevitelemet tudom tartani.

Viszont kéne valami mozgásforma is, mert ez így nem túl eredményes. Tudtok valami edzésmódot "bentre"? (gépek hiányában)

Előre is köszi :)



2018. dec. 9. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, van egy csomó tornavideó a youtube-on, tánc, power walking...

S ha nem is tudsz futni, túrázni azért lehet. Jó, ugyanannyi idő alatt sokkal kevesebb kalóriát használsz el (bár ha mondjuk felmászol egy meredek hegyre, az jobb, mint a sima séta, de nem tuti, hogy felétek van olyan vagy van hozzá kedved), de azért valami az is és legalább friss levegőn vagy.


Pár súlyzóval vagy saját testsúllyal erősíthetsz is.

Nekem ez fog most bejönni újra (régről van elég súlytárcsám és rúdjaim), plusz séta (apró futásszakaszokkal) és kis biciklizés. Ha rossz az idő, power walking. Ennek jó étkezés mellett hatnia kell.

2018. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál futni?
2018. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!