Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt vékony átlag vagy duci...

Ezt vékony átlag vagy duci kategóriának mondanátok?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok 63 kgval.

Mindig is nagyon vékony voltam, egészen egy évvel ezelőttig, amikor nagyon gyorsan jöttem fel 50ről 61re és most karácsony környékén 63ra. Általában mindenki kevesebbnek néz, 57-8at mondanak és én se látom magam olyan ducinak, de a számokat szégyellem. Vissza szeretnék menni hatvan alá, mondjuk 59-8ra


2021. jan. 5. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Istenem......🥱😒 fordulj szakemberhez, ha egy anonim fórumon kell megerősítés meg visszaigazolás.
2021. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. jan. 5. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem átlagos alkatod lehet. Azért én azt a 63 kg nem mondanám soknak, főleg nem ilyen magassággal. Lényeg a lényeg, hogy ameddig jól érzed magad a testedben ne érdekeljen más. (ha én is csak magammal foglalkoztam volna, nem híztam volna el😌)


De nyilván ez nem azt jelenti, hogy hízz.

Csinálj erősítő gyakorlatokat.

2021. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Átlagos az alkatod. Semmiképp sem duci. Tényleg baj, ha te annak látod.
2021. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Vékony.
2021. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
93%
Normál
2021. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? Nem most kezdtél véletlen menstruálni? Azelőtt a lányok hormonháztartása megváltozik, hízékonyak lesznek, mert a test zsírtartalékot szeretne gyűjteni. Arra készül, hogy esetleg megfogan egy baba. Ha nincs elég kaja és nem lesz zsírtartalék, vagy van kaja de szigorúan diétázik a leányzó, akkor a nemi érés is későbbre tolódik.
2021. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

"de a számokat szégyellem"

hát a lábadból nem fogsz levágni, így maximum a súlyodat befolyásolhatod. de minden magassághoz megvan az ideális súly. te pont jól vagy így, ha csak a számokat nézzük

2021. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt fotón kéne látni. Skinny fat 60 kilós és tisztaizom 63 kilós lány között is van különbség.
2021. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Minden nőt ezzel hülyít a média, hogy fogyjon le, még a 20 kilós is, aztán itt az eredménye, hogy mindenki önbizalomhiányos.
2021. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!