Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem édességet és nem...

Ha nem eszem édességet és nem iszom cukros üdítőket akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
174cm és 65kg vagyok. Sok édességet sok ártalmas kaját eszem de nem bírok lemondani róluk. Mostantól kevesebb ilyet akarok enni szerintetek mennyit sikerül leadni,testmozgás nélkül? Ahoz lusta vagyok..

2021. jan. 9. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Semennyit, mert lusta vagy. Eddig is zabáltad a szart, eztán is tömni fogod magad. Amúgy még rendben van a súlyod. Inkább egyél édességet, csak sportolj
2021. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Majd ha tényleg lesz akaratod, nem leszel lusta. Így ez csak mese habbal. Keress motivációt, utána lesz akaratod és nem leszel lusta sem.
2021. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én kb. két éven keresztül nem ittam semmi mást, csak vizet meg nagyon ritkán olyan teát, amiben csak filter volt (tehát cukor, méz stb. nem). Meglátszódhat, főleg, ha előtte sok cukros üdítőt ittál. Én a súlyomat megtartottam vele, de én nem ittam előtte sem sok cukrosat.
2021. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha fogyni nem is fogsz, sokkal egészségesebb leszel. Egyébként a súlyod szerintem tökéletes a magasságodhoz.
2021. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Koszonom
2021. jan. 10. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!