Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mai naptól kezdve nem...

Ha mai naptól kezdve nem eszek édességet péksütit nyárig akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
de pacalt eszel?
2015. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi nem :D nem szeretem
2015. máj. 2. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi nem elegendő a fogyáshoz és ha eleve csak nyárig tervezed tartani a dolgot, akkor bármennyit is sikerül leadnod, ne reménykedj benne, hogy pár hétnél tovább tudott majd tartani a súlyod.
2015. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kövér de egy betegség miatt mégis diétáznom kell, és az édességeket meg a kenyérféléket szüneteltetem Így 2-3 hét alatt két kiló lement úgy hogy nem mozogtam még semmit.
2015. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit teszel, akár hízhatsz is, attól függ, mennyit eszel a megmaradó ételekből (azért az se mindegy, hogy mit). Én bármilyen drasztikus életmódváltást végzek, nem kezdek el automatikusan fogyni. Van, aki igen, mert automatikusan kalóriadeficitbe kerül.
2015. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ eddig mennyit ettél belőlük.

Ha napi szinten megettél 500 kalóriát ebből (pl. egy tábla csoki) és most ez eltűnik, akkor fogyhatsz.

Azt hogy mennyit, sok mindentől függ.

Hány kiló vagy, sportolni fogsz-e, illetve a többi kaja milyen lesz.

Jósok amúgy sem vagyunk. :D

2015. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!