Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra mellett ti mit...

Fogyókúra mellett ti mit tornáztok ami láthatóan bevált?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi idő alatt.

Ötleteket szeretnék gyűjteni:)



2021. jan. 14. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Èn a fenekemet akartam formázni, ezèrt leginkább guggolásokat, kitörèseket csináltam, már nèhány hèt után látszott az eredmèny :) Mèg egy alkalmazást is letöltöttem, a nevère már nem emlèkszem (de sok van már) ott is hasznos gyakorlatok voltak. :)
2021. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gerinctornára jártam (sőt még mindig, csak azóta online lett), ami közvetlenül nem segített a fogyásban, de valamit határozottan használt, mert régen kényelmetlennek éreztem egyenesen állni, most meg kényelmetlen görnyedni. Annyiból kapcsolódik a fogyáshoz, hogy ha izomból fogsz, akkor a gerinc melletti izmok is értintettek lehetnek, szóval a tartásod is romolhat. Másrészt viszont a jó tartástól vékonyabbnak látszik az ember.
2021. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Béres Alexandrának vannak fennt YouTube-on pár perces videó amik könnyűek de hatásosak. Nézz rá :)
2021. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kangoo jumps volt a favorit. 2 év alatt, heti 2 edzéssel, úgy hogy nem diétáztam, fogytam 18 kg-t. (78ról 60ra). Itthon is szerettem volna folytatni, de felszántom vele a parkettát. Itthon ezekre tornázom, mind youtubeon van:

Bodyfit by Amy

Fitnessblender

Rebecca Louise

És Péntek Enikő zona edzései is szuperek.

2021. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2021. jan. 16. 15:18
 6/6 anonim válasza:
Pamela Reifnek rengeteg videója van youtubeon, ráadásul az instagram oldalan (@pamela_rf) edzestervet is csinál minden héten a videóiból, a highlightok között megtalálod. Nekem egy két-hét után látszódott a minimális változás, tehát hosszú idő után biztosan lesz valami nagyon látványos eredmény:)
2021. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!