Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Water fasting mellett lehet...

Water fasting mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyszerre 7 napot csinálnék, és közepesen megterhelő fizikai munkát végzek.

2020. febr. 20. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

"Water fasting"????

Miért nem mondod, hogy "éhezés"?

NEM a válasz, és ne is csináld!

2020. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Lol most nézem mi ez. :D Azt hittem ilyen már nem létezik. Oké, hogy valaki vallási megfontolásból böjtöl...vagy hogy mondjuk tart egy böjt napot...minimális étellel.

Még a net előtti időkben úgy fogytam le több mint 10 kilót másfél hónap alatt, hogy marék sótlan párolt zöldséget ettem és mellette rendszeresen jártam 1-másfél órákat edzeni. Én elmebeteg idióta. :D

Ó szépen lefogytam, azaz vizet veszítettem többek között. Aztán egy ponton elkezdtem visszaszokni a régi kajálásokhoz, bár kevesebbet ettem és még a visszafogottabb étrenddel is a dupláját híztam vissza. :D Szóval ennyit ezekről csodamódszerekről.

2020. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
water fasting mellett nyugodtan workölhetsz, még hard work is mehet, csak lehet lesz egy kis dying.
2020. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem. Nem halsz bele. Nézz utána jobban, ne csak felületesen ítélj.
2020. febr. 20. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg a 2. vagy 3. napon már rosszul lennél és nem lenne semmi erőd.
2020. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Tehát leírom mi történt velem egy ennél enyhébb éhezésnél és jól lepontoztok...lol.
2020. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
25%
A fényböjt jobb.
2020. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában a második és harmadik nap a legnehezebb. Ilyenkor a leggyengébb az ember. Próbáld ki és ha túl megterhelonek érzed a dolgot, akkor egyél valamit. Bojt alatt én sem csak otthon ulok. Jártam reggel dolgozni és uszni is.
2020. febr. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Tegnap elkezdtem, és végül nem bírtam ki, hogy ne csipegessek egy kicsit, és max 1000 kalóriát vihettem be. Ma reggel ettem kb 500 kalóriányit vagy kevesebbet, de azóta megint fasting-elek és már 10 órája nem ettem semmit :) Állandóan iszok, voltam sétálni egy órát, és teljesen jól vagyok. A cigizést is képes vagyok megállni és a közérzetem is javult.
2020. febr. 21. 18:46
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
#9 Ez nem igazi 'fasting'! Azt mondtad, ki lehet bírni. Te se bírtad ki! Az meg, hogy 10 órája nem eszel, nem nagy ügy. A kérdésedben 7!!! nap volt, és CSAK vízzel.
2020. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!