Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » IR-esek, nektek miben nyilvánu...

IR-esek, nektek miben nyilvánul meg, hogy nehezebb a fogyás? Hogyan fogytok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy rájöttem erre a tényezőre és elkezdtem a diétát, szinte azonnal olvadtak le a kilók rekord sebességgel, pedig előtte évekig soha nem mutatott kevesebbet a mérleg, mindig csak többet.

Előtte alig ettem valamit egész nap, volt, hogy napokig éheztetem magam, mégis egyre kövérebb lettem, és ezt a környezetemben senki nem értette.

Gyerek/tinédzser koromban sem voltam az, akit születésétől chipssel, cukorkával és kólával tömtek, mégis jóval hízékonyabb voltam a kortársaimnál, holott mennyiségben negyedannyit SEM ettem, mint ők.

Viszont már ekkor kórosan lassú anyagcserével rendelkeztem. A WC téma különösen nehezemre esett, és amíg nem rendeződött az anyagcserém, nem is fogytam.

El kellett fogadnom, hogy van egy csomó étel, amit az én szervezetem genetikailag nem képes megemészteni, így ezeket 100%-ban kiiktattam az étrendemből, mint a rizs, krumpli, az összes gabona és álgabonaféle, illetve mindent, ami magas glikémiás indexű.

Rostban és zsírban gazdag étkezést folytatok, ügyelek arra, hogy soha ne legyen üres a gyomrom, ne dobjam meg hirtelen a cukromat.

Sok zöldséget, olajos magvat, tojást és tejterméket fogyasztok, illetve hüvelyeseket is hetente pár alkalommal.

2021. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl lassúnak tartom a fogyásomat (2 év/-80kg eddig), de ez nem feltétlen baj szerintem. Mindenhol azt olvastam hogy nagy súlyból gyorsabban megy, én ezt nem tapasztaltam egyáltalán.
2021. febr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!