Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem sok kalória nekem?

Nem sok kalória nekem?

Figyelt kérdés
Először is, Kovács Ramóna 15 perces hiit edzése kb hány kalóriát éget? Másrészt, kalória kalkulátor szerint 1775kalorat kell ennem, hogs fogyjak, ezt tartom is, 1650-1700 szokott lenni, de nem nagyon fogyok. 170cm 92 kiló vagyok szülés után 8 hónappal fogyni szeretnék
2021. jan. 19. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor kezdted az eletmodvaltast? Mert ha 1 hete, es nem fogysz, az nem baj meg. Ha mar 1-2 honapja, es tenyleg semmit sem fogytal, akkor valtoztatni kell valamin. Biztos, hogy ennyit eszel? Nincs olyan, hogy nem szamolsz valamit?


Az lenne a tippem, hogy 15 perces edzessel valoszinuleg sok az 1700 kaloria, ha nem fogysz. Persze, nem szabad megeroltetni magunkat, de en most picit lejjebb vinnem a kaloriakeretet, olyan 1500-1600 korulre, aztan majd ha tobbet tudsz edzeni, akkor emeld meg.

En amugy napi 40 perc (intenset) edzessel es 1600 kaloriaval fogytam, ala sose mentem.Heti 5x edzek, mar megemeltem a kaloriat 1800 korulre, sulytartashoz, aztan meglatjuk, lehet meg emelnem kell rajta.

Illetve a masik: szoptatsz meg? Van az ugy, hogy a hormonok miatt szoptatas mellett nem fogy az ember, sot, inkabb hizik, pedig nem valtoztatott az etkezesi szokasain. Illetve ebben az esetben nyilvan ovatosan is kell dietazni.

2021. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok 2 hónapja,akkor kezdtem el, akkor vegyem le 1500ra?:) többet nem tudok edzeni ezt is csak alvás időben délután :/
2021. jan. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!