Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok ha 1400...

Miért nem fogyok ha 1400 kcal-t eszek?

Figyelt kérdés
165cm és 70 kg vagyok még kb 5 max 10 kg-ot szeretnék fogyni de már nagyjából egy hónapja diétázom, számolom a kalóriát (az 1400-at) és mégse fogytam semmit

2021. jan. 7. 15:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mellette heti 5x 6x edzek ( 3 kardió 2-3 erősítés)
2021. jan. 7. 15:57
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Korod? Nemed?
2021. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
16, lány
2021. jan. 7. 16:04
 4/20 anonim ***** válasza:
1%
Akkor próbálj lemenni napi 1200 kalóriára! (15.59 vagyok)
2021. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Az izom nehezebb, mint a zsír. Túledzed magad. De ha még ennyit szeretnél fogyni, az azt jelenti, hogy már fogytál. Aztán stagnál, majd újrakezdődik. A fizika törvényeit (bevitt energia, leadott energia különbsége) még te se tudod felülírni.
2021. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

Láttam egy videót, fogyástörténet.

A lány 3 hónap után kezdett fogyni.

Lehet más oka is, én sose tudtam mozgással, kalóriaszámlálással fogyni, 30 évbe telt, mire megtudtam, miért, és most már tudok fogyni.


De az is lehet, ennél is kevesebb kalóriát kéne enni.


Én inkább azt mondom, hosszabb ideig kell csinálni.


[link]

2021. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
0%
Hát attol is függ mit eszel és persze hogy mit iszol mellé. Mert ha ilyen cukros üdítőkkel iszod tele magad az erősen rontani fog a helyzeten. Plusz szerintem inkább csinálj végig egy előre megírt diétát, nekem sokat segített. Nekem is volt olyan, hogy egy hétig tulajdonképpen salátán éltem és semmit nem fogytam pedig mellette edzettem is. Sokkal hatásosabb egy diéta/étrend (pl. bécsi vagy tojás diéta)
2021. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem szoktam cukros üdítőket inni általában vizet iszok és nagyon ritkán zero kólát

Már végigcsináltam egy étrendet amit dietetikus rakott össze a számomra és így már sikerült 20 kg-ot fogynom

De az kb 1700 kalóriás volt és most ugye csökkentettem a kalória bevitelemet 1400ra és nagyjából ugyan azokat az ételeket eszem amik az étrendbe szerepeltek csak kisebb adagban

2021. jan. 7. 22:58
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Jaj istenem! Hát ha már 20 kilót lefogytál, akkor ne nyüveszd, ne kínozd tovább a szervezetedet, hát hogy jut ilyen az eszedbe, hogy az 1700 kalóriával, ami nagyjából az alapanyagcseréd, ha meg se mozdulsz, nem lehet fogyni?! Ha túlzásba viszed a fogyókúrát, az első adandó hónapban vissza fogja követelni a szervezeted a neki szükséges energiaraktárat, amint megszünteted az alultápláltságot.
2021. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%

A napi 2000 kcal 1700 kcal alapanyagcserével egy átlag 70 kg-os férfire vonatkozó adat, nem egy 165 centis még fejlődésben levő lânyra, akinek a hormonjai csúcsra járnak.

Az meg a másik, hogy tzs%-ot nem tudunk a tzs-nek meg nincs kalóriaigénye.

Saccold meg a tzs-d kérdező, vond le a testsúlyodból, aztán ahhoz a kcal igényhez közelíts. Ne arra állj be pontosan, csak közelíts. Ha megindul a fogyás, akkor időzz azon a szinten, míg megáll, onnan csíphetsz még egy kicsit, aztán újra, míg el nem éred a célod.


A hormonjaidra való tekintettel pedig figyelj a szénhidrátokra, súlyozd a beviteled lassan felszívódó, rostdús forrásokra. Ehetsz gyors ch-t is, de ne túl nagy adagot és fizikai terhelês körül max 1 órával.

2021. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!