Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok kb. fogyni...

Mennyit fogok kb. fogyni Augusztusig?

Figyelt kérdés

Most 179 cm vagyok és nagyjából 105 kg. (fiú)

Nagyjából két-két és fél hete kezdtem el az életmód váltást, lisztet, cukrot meg ilyen dolgokat teljesen elhagytam, általában zöldségeket eszek, rizst, húst, zabot meg ilyeneket. Illetve heti háromszor szoktam súlyzóval edzeni fél-egy órát, meg próbálok hetente többször biciklizni is egy-másfél órákat. Ja és naponta maximum kb. 2000 kalóriát eszek, nem tudom ez így jó e. Szerintetek Augusztusra mennyit fogok fogyni, és mikor fogom magamon látni a változást?


2021. jan. 20. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a párom hasonlóan nagy súlyból 20 kilót fogyott kb. ugyanennyi idő alatt, úgy, hogy az elején 3-4 kilót is fogyott havonta, aztán egyre kevesebbet (az utolsó pár kiló nehezen megy le).
2021. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
14,45kg
2021. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 15 kiló reális, de két dolog.

1.: Ne próbáld, hanem csináld. Mert ezekből a próbálásokból lesz az, hogy "áh, majd később", "áh, majd holnap". :)

2.: Legyenek pontos céljaid. Itt most leírunk pár számot és utána ne az legyen, hogy "Áh, oké... 15 kiló minusz, találkozunk augusztusban". Mert így csak belenyugodsz abba, hogy majd jön az eredmény. Inkább legyen az, hogy augusztus 1-éig 90 alá fogok menni. Így már van egy célod, csinálod a dolgod 2 hétig, megméred magad, igazítasz az életmódon az eredmények alapján, majd folytatod. Legyél aktív a folyamat alatt.

2021. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Én 60 kgról fogytam 50re szóval kisebb súlyból, mégis meg volt a heti 0,7 kg fogyás, néha az egy is. Ekkora súlyból ha kicsit is komolyan veszed, simán lemehet 25 kg is.

Vannak kalkulátorok, mennyi kcal kell/ch a fogyáshoz, számold ki.

Ahogy fogysz mindig számítsd újra, minél kevesebb vagy annál kevesebb kcalt szabad.

80 kg-osan meg már csak edzened kell, hogy kifogástalan legyen.

20/L

2021. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szia augusztus van 🙂 sikerült fogyni?
2021. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, mikor ezt a kérdést kiírtam akkor 2XL-es pólókat hordtam, most meg XL-es slim pólókat. Szóval azért volt változás, de még mindig van mit leadni.
2021. aug. 10. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok az eredményhez 🙂 csak így tovább!!!
2021. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!