Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Májusig/júniusig le tudok...

Májusig/júniusig le tudok fogyni 5-8 kg EGÉSZSÉGESEN? 161 cm 23/L

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 55 kg. Tudom-tudom, ez egészséges, BMI alapján stb. Nem is azzal van a problémám, hogy egészségtelen, de úgy érzem, egyszer az életben lennék igazán vékony, mármint 50 kg alatti (az egészséges! határ alján még!). Jelenleg nem annyira érzem jól magam a bőrömben, picit tömzsinek gondolom a lábaim és karom. Le szeretnék belőle faragni. Nyilván ezt egészségesen szeretném, tehát nem drasztikus módszerekkel + sport mellett. Lehet hosszú távon nem fogom tudni ezt tartani, de egyszerűen kíváncsi vagyok, hogyan néznék ki 50 kg körül súllyal vagy picivel alatta. Ha tetszik, akkor tartani fogom, ha nem, akkor max visszahízom (azt is egészségesen igyekszem).

A kérdés, hogy májusig/júniusig szerintetek ez kivitelezhető?



2021. jan. 21. 22:51
 1/7 A kérdező kommentje:
5-8 kg-t (bocsánat, a kérdésben rosszul írtam)
2021. jan. 21. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A te esetedben a legjobb megoldás az lenne, ha eljárnál konditerembe kardiózni, kis súlyokkal, magas ismétlésszámmal edzeni.

Mivel, sajnos jelenleg a konditerem nem lehetséges, így ajánlom a futást!

Az egyik legegészségesebb diéta! Én is futok heti rendszerességgel!

Persze, megfelelő étrenddel!

2021. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ne egyél üres kalóriákat, helyette elég fehérjét és sok zöldséget. Egyél kevesebb kenyeret, tésztát, rizst, cukros-lisztes ételeket. Üdítők, gyümölcslevek helyett igyál vizet. Ne éhezz, csak alakítsd át az étrendedet, hogy egészségesebb és vitaminokban, rostban, fehérjében gazdagabb legyen.

Én most (10 kg fogyás után) 163 cm-hez vagyok 55 kg. Régen voltam 47 kg is, de sajnos elég egyenes a felsőtestem, így akkor sem volt vékony derekam. A lábaim is rövidek, el kellett fogadnom, hogy hiába vékonyak, sosem lesznek olyanok, mint a modelleknek, akik minimum 15 centivel magasabbak nálam. Nekem az vált be, hogy elkezdtem célzottan edzeni - a derekam így se lett vékonyabb, de most már van vállam, a karjaim, fenekem és lábaim is formásabbak lettek, így jobban tetszem magamnak. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem biztos, hogy kedvező lesz számodra a fogyás, nem csak a kilók számítanak. A sportot mindenképpen ajánlom. Ha van rajtad izom, 55 kilóval is lehetsz nagyon csinos.

2021. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
A te magasságodhoz minimum 48 kg ajánlott, szóval ezzel a fogyással már nagyon a közelébe kerülnél. Ez azt jelenti, hogy elég lassan fogsz tudni fogyni, ha egészségesen akarod. De ha nem csak a mérlegen akarod látni az eredményt, hanem csinosabb szeretnél lenni, akkor jobb lenne a formásításra koncentrálni. Ha még nem vagy kifejezetten edzett, akkor kezdetben tudsz egyszerre izmot gyűjteni és zsírt veszteni.
2021. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Velem is ez van:D

168 cm 54 kg. Le akarok fogyni 2 kg-ot még, hogy edzéssel meg legyen a 10/10.

Igaz hogy én magasabb vagyok, de 47 kg-al nagyon csonti lettem. Szerintem lehet neked is túlzás lenne, egy 50 elég lesz véleményem szerint.

Én napi 1200 kcalt eszek, 40-50 g ch-val. Elég jól fogyok.

Én husit, tojást, zöldségeket eszem, a szénhidrátot meg kitöltöm fini gyümölcsökkel:)

2021. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Számodra havi max. másfél kiló fogyás az egészséges, tehát összejöhet.
2021. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 whiteno válasza:
Egészségesen nem biztos,lehet csak koplalással azt meg nem ajánlom.Edzél rendesen forma elég nem kell picinek lenni 😉
2021. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!