Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ha 2-3 hetente...

Normális ha 2-3 hetente stagnál a súlyom fogyás közben?

Figyelt kérdés

Minden reggel mérem magamat, hogy jól végig tudjam követni a folyamatot és úgy vettem észre, hogy 2-3 hetente elkezdek stagnálni napokig, utána pedig ugyan úgy megy tovább a fogyás, mint előtte. 123 kg-ról indultam, most 106.8-nál akadtam el, ez kb.


Az aktívabb életmód (rendszeres mozgás és edzés) és egészségesebb táplálkozás mellett szedtem eddig "zsírégetőt" is, bár az most jelenleg elfogyott, de előtte mellette is volt ugyanúgy stagnáló időszakom, szóval nemhiszem, hogy az anyagcsere gyorsító hiánya miatt stagnálnék újra, viszont furcsa nekem, hogy 2-3 hetente fixen beleütközök egy ilyen időszakba, ez normális?


2021. jan. 22. 11:28
 1/8 anonim válasza:
20%

ne zsírégetőt szedj, hanem mindenmentes savófehérjét

az izom a legnagyobb fogyasztó

2021. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mit szedjek és mit ne szedjek, ez a "majd jól megmondom" hozzáállás nagyon kitud készíteni. Ha azt írnám, hogy tejfehérje allergiám és laktózérzékenységem van, akkor képes lennél elgondolkodni azon, hogy mit kérdeztem és képes lennél arra válaszolni vagy az értő olvasás nem megy?
2021. jan. 22. 12:06
 3/8 anonim válasza:
29%

azért írtam oda, hogy mindenmentes (mint pl a Biotech Iso Whey Zero, vagy akár a 100% Beef Protein Concentrate)

meg azért, mert sokéves tapasztalatom van az iparban, és tudom, hogy mi szokott működni és mi nem


a kérdésre azt is lehet válaszolni, hogy nem normális, mert jól beállított diéta mellett stabilan heti 1 kg-ot lehet fogyni NAGY ÁTLAGBAN

de nem a kiló számít, hanem az egészség, a javuló testzsír arány, a kevésbé terhelt ízületek, a javuló vérkép

2021. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha lány vagy, akkor egyszerű a válasz, a mensi miatt van egy havi testsúly ingás.

Gratula egyébként az eddigi fogyásodhoz, kitartás, a többi is le fog menni. :)

2021. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Leptinhiány. Tarts egy csaló étkezést, jobb, mint bármi kapszula, és a lelkednek is jót tesz. Ès akármilyen hihetetlen, beindul a fogyás.
2021. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Biztos hogy lany es mensije van, mert indokolatlan kiborul, majd eltunik, mintha attol igaza lenne.
2021. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
A csaló étkezés jó meglátás lehet. 3 hét betartott diéta (IR-es vagyok) és mozgás után vendégeskedésben jártunk, odafigyeltem, hogy mennyit eszek, de jó része cukorral készült keksz volt, meg ilyesmik, másnap egy kilóval voltam könnyebb, 1.5 hét stagnálás után. Nagyon meglepett, de így volt.
2021. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csalónap nálam is beszokott válni, vagy az 1-2 napig többet evés, csak utána vissza kell szépen állni tényleg.
2021. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!