Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet 25...

Mennyi idő alatt lehet 25 kg-t egészséges tempóban leadni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

25 hónap, ha életmódváltással csinálod. Tehát ésszerűsíted a kaját (főleg az indokolatlan szénhidrátot), és beiktatsz 40 év alatt heti 4, 40 év felett heti 3 óra mozgást. Ami mondjuk intenzívebb, mint egy kiadós séta a szabad levegőn, tehát alsó hangon kocogás, úszás, kerékpár, de lehet ez valami zumba, vagy épp küzdősport is - amit szívesen csinálsz.


Az első 10 kilótól még könnyebb megszabadulni, de hosszú távon a havi 1 kg egy tartható tempó.

2021. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, hány kiló vagy. Havonta a testsúlyod 3 százalékánál többet nem tanácsos fogyni. Ha ezt nem tudod kiszámolni, akkor számolj havi 2 kilóval! Így kb. egy év.
2021. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
A feleségem 4 hónap alatt fogyott kb 25 kilót.
2021. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az első azért eléggé túloz, egy normális, betartható diétával nem kell egy egész év ehhez, 6-7 hónap elég szokott lenni a legtöbb embernek, úgy, hogy persze életmódot is vált mellette, tehát nem esik vissza a régi rossz szokásokba.
2021. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
84%

Körülbelül 1 évet mondanék. De persze csak szépen fokozatosan kell csinálni. Nem szabad koplalni és a sok sport a lényeg :)

Nekem 10 kg fogyás volt a cél. Az első 7 kg kB 4-5 hónap alatt lement, a maradékkal pedig újabb 4 hónapot küzdöttem.

De ez mindenkinél más.

Sok sikert hozzá!

2021. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
én kb. 130 kilóból az első évben 30-at fogytam. Másodikban kb. 20-at. Ez kb. 8 éve volt, nem híztam vissza.
2021. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt nem lehet így kiszámolni szerintem. Elég nagy a szórás az eredmények között. Van, akinek fél év alatt simán lemegy, van, akinek évek kemény munkája. Ennek az oka, hogy különböző testek más-más állapotban vannak mind hormonálisan, mind alapanyagcsere (bár ennek is van köze a hormonokhoz), illetve a lehetőségek is mások.

De ez egy olyan dolog, hogy érdemes belevágni, mert lehet, hogy nem úgy alakul minden, ahogy azt te eltervezted, de mindenképp egészségesebb, esztétikusabb leszel, ha életmósot váltasz, megválasztod, mit eszel, és aktívabb életet élsz. Szóval hajrá, tűzz ki kisebb célokat, és haladj a saját tempódban, a tőled telhető maximális befektetéssel.

Én alapvetően mezomorf alkat vagyok, vagyis aránylag könnyen fogyok, de könnyen is szedek fel súlyt, izomban is. Alapvetően soha nem voltam nagyon meghízva, de izom + zsír kombóval az évek alatt feljött pár plusz kg, folyamatos, kemény edzés, és pár rossz szokás miatt (nasizás), de pár hónap alatt le is adtam a zsír nagy részét. Hasonló ütemet egy sokkal hízékonyabb ember nem tudna tartani, de nem is kell. Lassabban haladva is lehet bomba formát elérni, csak kicsit több türelem, és kitartás kell hozzá. Legyél türelmes magaddal, és meglesz az eredménye.

2021. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Imádom, amikor egy kalap alá vesznek egy 40 kilós gyereket egy 140 kilós emberrel és megkérdezik, mennyi idő alatt egészséges leadni 25kg-t.


Én 140 kg voltam 2 méter. 4 hónap alatt adtam le 30kg-t heti 3 erősítő és 2 kardió edzéssel. Teljesen egészséges volt. Nem hajtottam magam, csak csináltam kellően kicsi súlyokkal, amit kellett szabályosan. Az izom úgysem tudja, hogy 20kg-t emel, vagy 120at, neki a 6-8-10-12 ismétlés végére el kell fáradnia, de még szabályosan kell telejésíteni. Ekkor egészséges.


A 3 hónap alatt első két hónapban több izom jött fel rám, mint amennyi zsír lement és ezért a súlyon nem látszott meg. Az utolsó két hónapban volt hirtelen 30kg különbség.


Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy mindenkinek ennyi. Drugs Bunny 2 hét alatt lead 20 kilót, de ő semmi mást sem csinál, mint edz és táplálkozik 0-24-ben!


Ha heti 3 edzéssel akarod ezt elérni, akkor heti 1% testsúly egy erős cél.

2021. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Elírás javítás: 4 hónap alatt adtam le a 30at, nem 3.
2021. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
67%
Ismerősöm 9 hónap alatt adott le 20 kilót, heti 3x edzett.
2021. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!