Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat fogytam gyorsan és...

Sokat fogytam gyorsan és csúnya a bőröm, mivel javíthatnék rajta?

Figyelt kérdés
Hónapokig nagyon stresszes voltam a munka miatt, főleg az utóbbi időben, és jó 10-15 kiló csak úgy leolvadt rólam, nem sportoltam, és nem is nagyon ettem, mert ideges voltam. A testem nagy részén nem gáz a helyzet, de a hasamon plötyi a bőr. Ha elkezdek edzeni, javíthatok rajta? Esetleg valamilyen krém, ami segít feszessé tenni? 30 éves vagyok, nő.
máj. 23. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az edzés segít. Plusz táplálkozz egészségesen. Ha van rá lehetőséged, csináltass vérképet, ha kell valamit pótolni, akkor pótold.


Feszesítő krémek kiegészítésnek talán jók, de önmagukban maximum kellemes illatúak es selymessé teszik a bőrt.

máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Rendszeres kollagén bevitel és edzés. Esetleg próbáld ki az idöszakos böjtöt, tiktokon Fitneszfater néven van egy felhasználó, sok infót tudhatsz meg a videóiból a böjtröl.
máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Odafigyelek az egészséges étrendre, kollagént is viszek be, volt egy műtétem nemrég, ami szintén meggyötört, úgyhogy muszáj odafigyelnem magamra.

Régebben én is követtem az IF módszert, sokat fogytam vele, de most úgy érzem, mást igényel a szervezetem.

máj. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!