Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék mihamarabb lefogyní...

Klohek blacsenko kérdése:

Szeretnék mihamarabb lefogyní mert igencsak zavar a testsúlyom.munkahelyemen csúfolnak.és mire felmászok a 4.-emeletre meg kell állnom 2 percre.dohányzom is illetve mindennap íszok pepsit. mi lenne a megoldás?? köszi,Isti. 38/F

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Nézd meg a neten a LIFETILT oldalát. Már sokan fogytak ezzel.
2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a lifetilt, ugyan azokat olcsóbban is meglehet venni, a kaja a lényeg ès a mozgás, elsősorban ne igyál mindennap pepsit
2021. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Sztem jó a Lifetilt, de persze igaza van a 2-es hozzászólónak is. Én velük fogytam le emiatt ajánlom :) Vannak más módszerek is nyilván.
2021. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell semmi extra dolog, először csökkentsd le a kaja adagodat a felére, szépen lassan kezdd el kiiktatni a fehér cukrot és lisztet, mellette pedig kezdj el vmit mozogni, amit szeretsz (pl séta vagy úszás). Ehhez nem kell semmilyen divatos guru termékeinek a segítsége.
2021. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Viszont ha valakinek ötlete sincs, hogy hogy kezdjen neki, akkor szerintem is jó a Lifetilt.
2021. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami Lifetilt promó topik lesz? :D Holnap berak ide Isti egy csontsovány képet, hogy "Tegnap kipróbáltam a Lifetiltet és lement 30 kiló!"? :D

Amúgy ha a Pepsit elhagynád, már az rengeteget segítene. Meg a dohányzás is, csak az a baj, hogy dohányzás helyett valószínűleg az evéssel kompenzálnál.

Kalória számlálás és mozgás. Menj fel azon a lépcsőn ebédszünetben párszor, már az is sokat jelentene. :D

2021. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
65%
Te vagy az Isti? Mikor lesz vezetős Vlog?
2021. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Miért tetted fel a wc papírt a szennyestartó kosárkára? 😀
2021. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogy ne csak a Lifetilt legyen 😂

Én a Yazio nevű alkalmazás segítségével fogytam közel 50kg-ot. Ez tökéletes a kalóriabevitel figyelésére, plusz van hozzá egy magyar Facebook csoport.

Ehhez elhagytam a fehér gabonaféléket (liszt, rizs), olajat, cukrot. Alig eszem vörös húst, ha igen, akkor se a nagyon zsíros részét. Helyettük teljes kiőrlésű, zabpehely és szénhidrátcsökkentett lisztet, barna- és basmati rizst, bulgurt, kókuszolajat eszem, 0 kalóriás édesítőt használok.

Egy nap eldöntöttem, hogy ezt fogom csinálni. Akaraterőn kívül nincs szükség ehhez semmire.

Sok sikert!

2021. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, kihagytam, hogy alig több, mint 1 éve kezdtem.
2021. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!