Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggel felkelek miért...

Ha reggel felkelek miért kisebb a hasam mint napközben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először ott kezdeném, hogy az elmúlt évben megszabadultam 15 vagy valamennyivel több kilótól (nem emlékszek pontosan mennyiről indultam). Számokban kb +/-92kgról 75re (177cm magassághoz). Ez számokban szépnek is tűnik, csak látszatra nem pont az amire számítottam. Az arcom meg kb minden testrészem a normális kinézetére esett vissza, aminek nagyon örülök is, de a hasi zsírból még ekkora súlyveszteségnél is maradt :( szokták írni, hogy csak azok képzelik be akik még mindig elhízottnak képzelik magukat vagyis testképzavaruk van, de nálam nincs ilyen 100%. Rendesen bele birok markolni a hájba és megfogni a felesleget. Ez nem lenne ha csak én képzelném be. Egy jó ideje már előnyben részesítettem a növényi étrendet, ez évtől kezdve pedig teljesen át is álltam (van pár egészségügyi gondom, amit talán ez oldhat meg, de ez most annyira nem lényeg). Szóval már nem is eszek abszolút zsírosan, amibe lehet vizet használok stb. Na és most lenne a lényeg. Reggelente amikor felkelek, akkor félmeztelen nézem magam és csodálkozok, hogy teljesen más az összkép. Azt mondanám rá, hogy az én szememnek tökéletes a kép :D nincs kockahasam, nem is szeretnék, de sokkal laposabb. Így is látszik a felesleg, de ez még jól is áll a saját meglátásom szerint. Ez másoknak is szokott így változni mikor van felesleg rajta? Mitől lehet, talán mert amíg aludtam a hasam vagy a belső szerveim összébb estek és mikor felkelek egy ideig még így áll? És a legfontosabb kérdés: mitől maradhat úgy mint reggel? :D fogyni nem nagyon szeretnék, már így is beszólogatnak hogy tiszta csont vagyok, ami nem annyira igaz, de fogyni szerintem se kellene...

2021. jan. 28. 18:22
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%
Mindenkinek kisebb. Éjszaka megemészted a kaját.
2021. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez komoly kérdés? Ahogy az első írta, éjszaka megemészted a kaját. Mihelyst megiszol pár deciliter vizet, vagy megreggelizel, még megemésztetlen étel és folyadék kerül a beleidbem ami nyilván meglátszik. Ez teljesen normális, még a legkockasabb hasú adoniszoknál is.
2021. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
komoly kérdés, min akadtatok fent? nem kis különbség van a két látvány közt, és ennem se kell, hogy úgymond leereszkedjen egy kis ébrenlét után. szerintem háton fekve a háj vagy a zsigeri háj másképp áll össze vagy hátrébb húzódik fogalmam sincs. arra tudtok választ adni, hogy mivel tudnék olyan formát felvenni a hasamon hosszú távra? mint írtam fogyni nem akarok, másképp el tud tűnni ez a zsírpárna?
2021. jan. 28. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már nem egyszer le lett írva, az nem zsír, hanem étel a beleidben. Nyilván el kell hogy férjen valahol, mielőtt emésztésre kerül. Mindenkinek nagyobb a hasa étkezés után, ez egy teljesen természetes folyamat.
2021. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de én meg leírtam, hogy nem eszek és egy idő után beáll ahogy napkőzben szokott lenni
2021. jan. 28. 23:15
 7/9 Metionin ***** válasza:
Eddz hasra. Nekem évekig volt kajabébim, reggel meg ha 2-3 órája nem ettem, tök lapos hasam volt, de elég volt megenni egy szendvicset és mint aki terhes :D mióta hasazok, észrevettem hogy ez nem történik meg, extrém mennyiséget kell ennem hogy látszódjon és akkor sem a terhes-effektus mint régen. Na azóta nem káromkodok a kondiban gyertyák közben xDDDD
2021. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, csak èn még laikus vagyok a témában, fogalmam sincs hogy kezdjek neki :D
2021. jan. 29. 20:28
 9/9 anonim válasza:
Az éjjeli emésztésre csak addig lehet fogni, amíg az ember nem reggelizik.
2023. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!