Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pamela Reif videói fogyáshoz?

Pamela Reif videói fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata?

Elkezdtem figyelni a helyes étkezésre, viszont valami mozgást is szeretnék végezni az eredményesség érdekében.

Elsősorban fogyni szeretnék.

Mivel a konditermek zárva, és elég hideg van még a kinti sportolásra, arra gondoltam, hogy Pamela Reif heti programjait kezdeném el csinálni (kezdővel kezdenék, és ha az már rendesen megy,akkor csinálnék csak nehezebbet)

Viszont sok köztük az erősítés, és nem feltétlen a cardio. Ez is hatásos lehet fogyás szempontjából? Sok helyen olvastam, hogy cardio mozgást kéne inkább végezni.

Mi a véleményetek/tapasztalataitok?


Előre is köszi a válaszokat!



2021. febr. 4. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, ajánlom a videóit.
Nem, nem ajánlom a videóit.
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Az egy beképzelt lotyó, és szerintem szteroidozik is. De az biztos, hogy a gyomrát egy életre hazavágta! Borzalmas lenne, ha úgy néznének ki a nők, mint ő maga 😀
2021. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Annyira k*vára mindegy, hogy mire ugrabugrálsz, csak csináld.
2021. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is csináltam, és nem ajánlom. Semmire, de tényleg semmire nem jók a videói, nincs benne semmi kihívás, mondjuk Pamela kinézete is magáért beszél. Semmi forma, semmi izom, én sajnálom, hogy néhány hónapot elpazaroltam rá az életemből. Bully Juice-nak vannak brutális jó videói, rengeteg cardio is, 10-20-30-40-60 percesek, tudsz válogatni. A teljes testes, saját testsúlyos edzései is nagyon jók. Na ezek hatásosak, nekem nagyon beváltak, tényleg csak azt sajnálom, hogy Pamela videókra bohóckodtam hónapokat a semmiért es nem találtam rá hamarabb.
2021. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

inkabb ezt csinald o profibb mint ez az ize

https://www.youtube.com/c/CarolineGirvan

2021. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
85%

Lehet én tudatlan vagyok vagy gyenge, de imádom Pam videóit mondjanak rá mit akarnak. :D

Nekem elég nehéz pár gyakorlat, és már két hét után látszott szép eredmény pl. hasizom tájékán. Igaz sok éve edzek de nem keményen, a táplálkozásra meg figyelek. Szóval én ajánlom.

2021. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Azt mit érsz el vele, a hasizommal? 😀 Őszintén... Hagyjad már magad 😀
2021. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
72%
Mondjuk azt, hogy nekem az tetszik és inkább azt nézem, mint hurkákat a hasamon. 🤷‍♀️
2021. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, te sem vagy egy egyszerű eset 😀 talán ha nem a photoshoppolt Biotech plakátokat nézegetnéd... De mindegy, itt tart a világ. Mindenki becsavarodott 😀
2021. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 igazad van abban, hogy a hasizom nem sok mindenre jó, csak esztétikus. De ez a kijelentés tőled mégis elég hiteltelen, mert te pakoltál ki ide par napja magadról, vagyis a hasadról képeket, és írtad, hogy mennyit hasaztál hogy ilyen legyen, addig csináltad, míg majdnem ki nem szakadt a hasad a helyéről stb...úgyhogy ezek elég gáz beszólogatások a részedről.
2021. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nocsak, mik ki nem derülnek. :)
2021. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!