Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszódik már valamilyen...

Látszódik már valamilyen változás szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátok, és család szerint sokat változtam alkatilag, sokan megdícsértek már. Viszont kíváncsi vagyok idegenek véleményére is, mert a közeli ismerősök azért mégis elfogultak. :)

Régebben: [link]

Most: [link]


2010. aug. 16. 14:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2 év alatt értem el ezt az alakot, ami most van. Se fogyni, se hízni nem szeretnék jól érzem magam így. Nem hiányzik a régi alakom, se a magas vérnyomás (azzal hogy lefogytam elkerültem, hogy gyógyszert kelljen szednem életem végéig), ráadásul a családunkban minden második ember cukorbeteg, szóval már nagy valószínűséggel én is az lennék, ha nem változtattam volna. A "nagyobb" mellekről amit a pasik említenek meg, hát ott be kell valljam van csalás, nem is kevés...:( Az első fotón kitömött szivacsos melltartó, a másodikon meg sima nem kitömött felsőt hordok. Sose volt mellem, nem is lesz, a család nőtagjai csak akkor kezdenek el nálunk felül gömbölyödni ha elérik a bűvös 80-90 kilót. Hát ezt nem szeretném megtapasztalni...
2010. aug. 22. 06:45
 22/29 A kérdező kommentje:

Ez ugyanakkor készült mint a régebben kép, talán így jobban látszódik valójában milyen alakom volt akkor.

[link]

2010. aug. 22. 08:26
 23/29 anonim ***** válasza:
Ezt a változást neked is kell látnod, hisz szembetűnő, főleg az utolsónak mutatott képed alapján! Nagyon jól nézel ki, gratulálok! Írtam neked e-mailt :).
2010. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
2 ev az mondjuk eleg sok ido... 2 honap alatt callaneticsszel siman sikerult volna:)
2010. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: nagyon egészséges lehet 2 hónap alatt 10 kilót ledobni
2010. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
a callanetics nem a kilokrol szol, hanem az alakformalasrol. egyebkent egeszseges dietaval en 4 het alatt 6 kilot dobtam le... :) azota se jott vissza
2010. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Tényleg nagyon csini lettél bár nekem is sikerülne:S

Mindig van rajtam 5 kg felesleg :S

2010. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok, így tovább. egyébként mennyi idő alatt érted el?
2010. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

á, olvastam 2 év. bocs!

amúgy én is rékáztam és nagyon hatékony volt.

2010. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!