Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 20 percet...

Ha minden nap 20 percet hasazok Rubint Rékára és nem diétázok akkor is látható lesz valamilyen változás? Persze nem 2 héten belül gondolom, hanem a későbbiekben.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zsír alatt lesz egy izmos hasad amiből senki nem fog semmit látni.
2010. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, igaza van az előző hozzászólónak. ahhoz, hogy láthatóvá váljanak a hasizmok, először vmilyen aerob mozgással (futás, bicikli stb.) el kell égetned a zsírt. helyi fogyás nincsen. a hasizomgyakorlat alakformálásra és erősítésre jó, zsírégetésre nem. diéta is ajánlott, ha szép, szálkás izomzatot szeretnél. máshogy sajnos nem működik.
2010. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csináltam pés gyönyörű kockás hasam lett ( és lapos): hetente 4x 20 perc Rubint Réka hasizom. Emellett én kajára nem figyeltem oda, mert oylan sok felesleg nem volt rajtam, DE heti 4x futottam mellette. 3 kulcsszó a tökéletes hashoz:

futás

hasizomgyakorlatok

picit odafiygelni mit eszel

2010. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a futást tudom neked nagyon ajánlani!!!

Nekem a csípőm és a popsim a kényes részem,és rengeteget tornázok szépen formálódott ,de még nem volt az igazi.Elkezdtem futni járni és úgy tornázni,na most már azt látom amit akartam:))

Szóval igaz van annak aki azt írta,hogy aerob mozgás is kell.A hashoz ezenkívül egy jó tanács:a has igen is érzékeny az elfogyasztott ételekre.Tehát ha szép izmos hasat akarsz akkor csökkentsd a szénsavas,cukros italok fogyasztását,a kenyér ,tészta bevitelét,és az édességeket.Aztán meg lesz a várt siker:)))

Sok-sok kitartást kívánok neked:))

2010. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A futást azt sajnos nem bírom. Jó azért vmennyire persze, hogy odafigyelek az étkezésekre, de sajna azt nem nevezném diétának :(

Köszi a válaszokat!

2010. ápr. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!