Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van az ismeretségi körötökben...

Van az ismeretségi körötökben olyan lány aki ténylegesen sokkal kevesebbnek néz ki a valódi súlyánál?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a súlyom viszonylag nagy (66 kg körül). Igaz elég magas is vagyok hozzá, 174-175 cm. És rengeteg ismerősöm, barátom, de még random emberek is mondják hogy csinos és vékony vagyok. És még én is alapjáraton annak látom magam, de ha ráállok a mérlegre, szívinfarktus kerülget, irdatlan soknak érzem. Egyébként hosszútávfutó atléta vagyok, minden nap futok egy órát és mellette hátra és combra is szoktam edzeni, bár nem olyan szörnyen keményen

2021. febr. 9. 00:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetni akarlak, de ez kezdődő testképzavar is lehet.

Egy egészségesen izmos, sportos 175 cm-es nőnek teljesen egészséges a 67 kg, lehetetlen, hogy túlsúlyosnak tűnjön vele. Na persze nem a (sokszor rohadt veszélyes fogyókúrákat alkalmazó) modellekkel kell összehasonlítani vagy olyanokkal, akik genetikailag nagyon vékonyak, nem tudnak hízni.

2021. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Világ életemben testképzavaros/ evészavaros voltam sajnos, ez nem újdonság. De nem én tehetek róla, a családom nem hagyott soha békén. Ahhoz képest amiket végighallgattam már az is jó teljesítmény hogy nem undorodom az alakomtól xD de ez egy másik téma
2021. febr. 9. 16:38
 13/19 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


Meg itt is pl mindenki ugyanazt mondja, kövérnek mondják a lányt 67 kg-mal :/ ( nem az én kérdésem). Ez meg sok más fórum is azt mutatja hogy sajnos ez a közvélemény

2021. febr. 9. 16:42
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Én vagyok az a lány. :D Tavaly nyáron lefogytam 61-re 68-ról. Elkezdtem sportolni, most 66 vagyok, de egy kicsit szeretnék fogyni. Viszont amikor nem sportoltam akkor bár 60 alatt voltam, senki nem hitte el, mindenki többnek nézett. Most pedig pont fordítva.
2021. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

A bmi-d 21 ami az egészséges tartomáy közepe/ alja. Tökéletes!


Csak tényleg hidd el, az emberek nem tudják elképzelni hogy bár 160 cm az 60 kg az átalában kissé kerekebb alkatot ad, 175 cmhez meg csaknem soványat.


És van az ismerettségi körömben akit kevesebbnek mondanak, de nem é pl. Mert látom hogy izmos és tudom hogy az bitang sokat számít akkor is ha nem plötyi az illető. Csak azok tévednek nagyokat akik nem látják valakin az izmokat, mert esetleg magukon sem tapasztalták meg soha, mennyit számít az izomzata mérlegen es mennyit a tükörben!


175 cmrel 67 kg az tökéletes súly, max akkor lehet sok, ha valaki sose sportolt és emiatt zsíros, de akkor se diéta és fogyás a megoldás csak sport, és ugyanazzal a testsúllyal egy idő után izmosabb, "vékonyabb" lesz az illető!

2021. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
100%
Van hát. Aki sportol, izmos az általában több kiló mint amennyinek képzelik ha simán felöltözve meglátják az utcán. Én meg fordítva vagyok, mindenki 50 kiló körülre tippel és meg se közelítem :D biztos a csontom könnyű mert a tök hasonló alkatú csoporttársaim is 2-3 kilóval nehezebbek mint én.
2021. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
2-3 kiló az még lehet bármitől, itt leginkább olyan 10+ külöbségekről beszélek :)
2021. febr. 11. 15:42
 18/19 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki annyira vékony hogy az a pár kiló is meglátszik (balett csapat) meg mérni is szoktak minket, szóval állandó az a pár kiló különbség pedig centikben meg szinte nincs is eltérés köztünk. De 10 kiló is simán lehet mínuszban látvány alapján ha valaki izmos. ezért mondják, hogy nem a mérleget kell lesni hanem a tükröt.
2021. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Izom.

Én 160 centi vagyok, voltam 47 kiló is, most meg 60, sajnos. És ez sajna zsír, viszont mikor elkezdtem rendszeresebben sportolni,egyre többet mutatott a mérleg, beálltam 57 kilóra.

S ekkor volt, aki megkérdezte, (függőszékeket gyárt, s amiatt), hogy te kvesebb vagy, mint 50 kiló, nem?

57 voltam..


Viszont a ruhaméretem meg ugyanaz maradt...(most viszont már szűkek, szóval neki kell állnom lefogyni...

Ja, és 45 vagyok, 40 éves koromig nem volt olyen gondom, hogy megmaradnak a kilók.

2021. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!