Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit hízhattam most tényleg...

Mennyit hízhattam most ténylegesen?

Figyelt kérdés
mar huzamosan eszek ilyen 900-1000kcal kozott de viszont multheten egyik nap es tegnap is szulinapozas volt szoval lecsuszott kb 2000-2100 kaloria. Mennyit hizhattam zsirba? Jarok edzeni heti 5-6x vagy itthon edzek. 16/L
2018. jún. 28. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
10 kg-t.
2018. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Jaj takarodj már.....
2018. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok. Amit csinálsz, az a lehető legnagyobb hülyeség. 16 éves vagy, fejlődő szervezet, minden nap edzel, és így eszel egy nap 1000 kalóriát... csodálkozom, hogy még nem estél össze. Ennél jóval több kalóriára lenne szükséged, pláne ha edzel is mellé. Ezzel csak azt éred el, hogy felnőtt korodra jól lebetegíted magad. Gondolom izom az nulla rajtad és inkább anorexiás csonti vagy. Nem értem ,hogy a mai lányok miért ezt követik. Nem mindent kell ám leutánozni, ami az éjjel nappal budapest című sorozatban megy.
2018. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem híztál, de ezt a koplalást fejezd be. Fogyassz mindig 2000 kalóriát, az a normális ha eddzessz. Így csak lelassul az anyagcserèd.
2018. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. semmit...? Lehet, hogy felment 10 dkg, nem tudhatom, de lehet, hogy a 2000 kcal még koplalás utáni anyagcserelassulással sem éri el a kalóriaigényedet, ez esetben simán fogyhattál.

Nem tudunk rólad semmit. 50 kiló vagy vagy 100? Nagyon nem mindegy... Ha edzel, az is csak növeli a kalóriaigényt, szóval dehogyis híztál s ha mégis, egyetlen koplalós nap ellensúlyozta.

2018. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
63kg vagyok es 170cm
2018. jún. 28. 15:52
 7/7 anonim válasza:
Kérlek, ne koplalj. Azt akarod, hogy ne legyen menstruációd? Hogy ne legyen melled? Hidd el, nem éri meg. Nekem is volt anorexiás időszakom, a menstruációm azóta sem jött meg, pedig már normális a testsúlyom. A 2000-2100 kcal teljesen jó, ennyi kell egy kamasz szervezetének. Nem azt mondom, hogy zabálj, egyél annyit amennyi jólesik, lehetőleg úgy, hogy minden tápanyagot bevigyél.
2018. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!