Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek ténylegesen cukorment...

Ismertek ténylegesen cukormentes gyümölcsjoghurtot?

Figyelt kérdés

Mindenhol találok light joghurtot, de ezek csak zsírszegények, cukor ugyanúgy van bennük. Engem nem zavar ha zsíros, csak cukor ne lenne benne.

Légyszi kíméljetek meg a 'csinálj magadnak otthon natúr joghurtból, és gyümölcsökből' válaszoktól, szoktam olyat is készíteni, de néha vágyom egy bolti joghurtra, viszont zavar a cukor.


2016. nov. 23. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A light azt jelenti, 30%-kal alacsonyabb a zsírtartalma, mint a normál terméküké.


Cukormentes gyümölcsjoghurt nem létezik, maga a gyümölcs szinte tiszta cukor, s a tejben is jócskán van.

2016. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fogalmaztam. Hozzáadott cukortól menteset keresek. :)
2016. nov. 23. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik update boltban kapsz hozzáadott cukortól mentes gyümölcsjoghurtot.
2016. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak hozzáadott cukor nem lehet benne, az más.

A konkrét márkákat nem tudnám megmondani, de olvasó szemüveg nélkül is el-eltudtam olvasni a dobozon ezt a (reklám?)feliratot, hogy "hozzáadott cukrot nem tartalmaz" egy nagyáruház joghurtos polcain.

2016. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ha nem tudsz, akkor minek válaszolsz? :D

A kérdésem az volt, hogy ismertek-e ilyet, nem az hogy létezik-e. Nyilván már kerestem, de nem találtam ezért tettem fel a kérdést.

2016. nov. 23. 16:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh, tényleg az Update eszembe se jutott. köszi! :)
2016. nov. 23. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Az csak tenyleg a natur joghurt + nemi gyumolccsel osszekeverve verzio az.
2016. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Turmixolj le gyumolcsot es keverd natur joghurtba. Legolcsobb megoldas es tudod mi van benne.
2016. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!