Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen lassan indult...

Másnak is ilyen lassan indult be a fogyás?

Figyelt kérdés
Janáur elején kezdtem el az életmód váltást, személyi edzésre járok heti 2x (crossfit). Nagy a súly, 115.6 kg-val kezdtem most vagyok 112. Kicsit azért elkeserítő mert betartok mindent és ez kg-ban nem nagyon mutatkozik. Nem 1 hónap alatt várom a csodát, csak érdekelne más is volt-e ilyen cipőben? Tudtok valami tanácsot írni? Köszönöm.

2021. febr. 12. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora súllyal crossfit? Kalóriát számolod?
2021. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. Én ennyit nem akarok leadni, csak olyan 6-7 kg-t (154 cm-hez 62 kg-ról indultam, 53-55 lenne a cél), bő egy hónap alatt sikerül leadnom kemény 1 kilót. Nem eszem semmi hozzáadott cukrot, minimálisra csökkentettem a fehér lisztet, nem nasizom, és minden hajnalban lejárok futni. És így is.

Mindegy, úgy vagyok vele, hogy így sokkal jobban érzem magam, a gyomrom nem ég, nem puffadok, a kedvem is jobb, már csak ezért is megérte.

2021. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ez nagyon függ is a testalkattól... De legtöbbször olyan 2-3 hónap múlva indul be a fogyás.

Én is tavaly leadtam 15 kilót, májusban kezdtem és szeptember-októberre lett meg.

(Azóta felcsúszott 3 :D)

2021. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is nehéz. Jan 13 óta kb 3,5 ment le. Egy héten 3 aerob és 2 súlyzós edzést csinálok. Kalória deficitben is vagyok.
2021. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen :) bírom van, hogy az edzőm meg is lepődik jogy mi a franc. Valszeg azért mert én előtte sportoló voltam, csak sajnos teljesen más irányba ment az életem. Én is kalória deficitben vagyok. Nincs mellé kajálás se. Most mértem mondjuk a derekamból 8 centi minusz. Az edzőm mondta hogy most a zsír meg az izom váltja egymást és azért nem látszik annyira ez a mérlegen. Várom hogy nyissanak az uszodák az talán még nyom majd rajta.
2021. febr. 12. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, 8 centi az azért már szép. Én nem is merem mérni magam. Van egy etalon nadrágom, ha az rámjön és be is tudom gombolni az jó. Régebben mikor mértem, akkor volt a derekam 106cm,vag 110 nem is emlékszem pontosan.
2021. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen megy most. Pedig 2 éve januárban kezdtem és ilyenkor már -5 kilónál tartottam. Bár akkor 89ről indultam. Most 75ről szeretnék lemenni 65 körülire, de eddig kemény 1 kiló ment le január eleje óta. Úgyhogy nem tudom mi van, bár most egy hete eldugtam a mérleget, mert az idegeimre ment, minden nap mèrtem magam. Legközelebb március elején mèrem majd, hát kíváncsi leszek. De dühítő nagyon, mert deficitben vagyok, és mozgok is.
2021. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Heti 2 edzesen kivul csinalsz mast is? Mert az eleg keves. Nekem az elso 2 hetbe 6 kg ment le. Pedig nem nagy sulyrol indultam 🤷‍♂️
2021. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!