Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg, hogy...

Hogyan értessem meg, hogy másnak ez semmi, de nekem nagy szó, ennyi fogyás?

Figyelt kérdés

Sokan tesznek utalást a telt alkatomra, hogy vastag a karom stb ami igaz .

De én lefogytam 3 év alatt 105 kilóról 77 re . Ezt senki nem tudja azok közul akikkel pár hónapja dolgozom egyutt , ök 83 kilósan ismertek meg . Ezt a pár kilót amit még leadtam azóta nem szamit nagyon szembeötlönek , igy nem veszik észre , vagy ha igen , nem szólnak

Tudom , hogy másnak kövérnek számitok és a bmi szerint is , hiszen csak 167 magas vagyok

Tudom, hogy nem vagyok csinos , de hozzáteszem , iszonyú sokat tettem önmagamért , mert nem adtam fel , pedig rengeteg súlyt kellett fogyjak , nem

5-10 kilót és ezért volt nehez mert a fogyás irdatlan idöt vett igénybe .

Körulöttem csomò ötvenkilós nö , akik mellett elefant vagyok . De a lelkem mélyén tudom honnan indultam , es milyen volt amikor meg köverebb voltam

Most is iszonyú köver vagyok , még nem vagyok szép . Azonkivul van egy 12 eves gyerekem is es mar 43 eves nö vagyok lassan . Rosszulesik , hogy meg mindig kövernek latnak. Nem direkt sertöen mondjak , csak utalnak rá, viccek formájában , elegge indirekt módon .

Mi a teendö? Hogy szabaduljak meg a szégyentöl ?



2019. máj. 7. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Szomorú, hogy ilyen emberek vannak. Érdemes egyből egyenesen válaszolni, pl. és neked mi közöd mennyi a súlyom, vagy neked, hogy esne ha kritizálnám a külsőd? stb. Az írásodból látszik, hogy nagyon nehezn viseled ezt. Próbáld meg az ilyen viccekre válaszolni, hogy gondolkodjanak el miket mondanak. Ne te szégyeld magad, hanem a sok gyökér aki beszól. Légy büszke magadra, fontos a külsőd, lefogytál 😊
2019. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egész egyszerűen le kell szarni az ilyen embereket. Fingjuk sincs, hogy egy fogyás mennyi munkával jár.

Engem tinikoromban még nagyon érdemelt mások véleménye, mára magasról les...rom.

Én 2 hónapja váltottam életmódot. 3-mas típusú (legsúlyosabb) elhízottság. Na most, én fogytam 9 kilót eddig. Idővel el fogom érni azt, hogy 50 kiló mínuszban leszek, de még akkor is épphogy csak átlépek egy elhízottsági szintet. Tehát még jó darabig qurva kövér leszek, mert ugye a fogyás egy nagyon időigényes dolog. Aki lát az utcán az csak egy irdatlan kövér embert lát, azt nem látja, hogy én az egész étrendemet átalakítottam, és mozogni is elkezdtem, ezért a nyamvadt 9 kiló mínuszért is, lila fingjuk nincs róla mennyit kell tenni a fogyásért. NA EZÉRT nem kell foglalkozni más emberek véleményével. Hidd el, sokkal boldogabb leszel, ha nem törődsz vele. Mondjanak amit akarnak, vagy csinálják utánad....aztán meglátjuk mekkora szájuk lesz.

Egyébként gratulálok a fogyásodhoz, és tényleg, ne velük foglalkozz. Te tudod mit értél el, min mentél keresztül, ők meg nem.

2019. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi sok sikert!
2019. máj. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!