Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naturlandos Maté tearól...

Naturlandos Maté tearól vélemény? Mennyit lehet belőle inni? Reggel éhgyomorra is lehet inni mint a zöld teát?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem ízlett, de legalább a koffein miatt jobban tudtam koncentrálni :D


Lehet inni, van kultúra ahol napi több litert is elfogyasztanak! Mondjuk a fogyasztó hatása az szerintem nem túl erős, legalábbis nálam semennyire sem érvényesült...

2021. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Az egy rakás kaki. 💩
2021. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Nincs olyan csodaszer, ami onmagaban fogyaszt, errol a hulyesegrol szokjunk mar le! Nyilvan nem fogsz fogyni egy teatol :)

Elenkit, mert termeszetes koffein van benne, de ennyit tud. Kavet ki lehet valtani vele peldaul, mint a legtobb zold teaval, az emesztest picit beindithatja, mint a legtobb koffeintartalmu tea, kave, stb.

Meregtelenitesre ott a vesed es a majad:) Egyebkent rajta van a csomagolason, hogyan kell elkesziteni, napi max 1-2 (kb 3 decis) bogrevel ajanlott inni.

2021. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!