Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinált már valaki léböjt kúrát?

Csinált már valaki léböjt kúrát?

Figyelt kérdés

Hány napig kell tartania?

Szeretném megtisztítani a szervezetemet a méreganyagoktól, gyorsan zsírosodik a bőröm és a hajam, fáradtnak is érzem magam sokszor.

(Nem a fogyás a cél, mert vékony vagyok.)


Csak zöldséggel és gyümölccsel szeretném kivitelezni.


Mik a tapasztalatok?

Hogyan érdemes csinálni és meddig?

Milyen pozitív hatásai lesznek?


Köszönöm! 28N


2021. febr. 14. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam, semmi pozitív hatása nem volt, csak kiéheztettem a szervezetem. A méreganyagok ettől nem távoznak, hiszen a máj/vese ezt minden nap megteszi.

Egyél kiegyensúlyozottan, a bőr/haj problémád meg kezeltesd bőrgyógyásszal/endokrinológussal.

2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném megtisztítani a szervezetemet a méreganyagoktól"


Erre való a májad - ezeknek a "tisztitókúráknak" semmi értelmük sincs, csak trendik.

2021. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Párszor már végeztek kísérleteket ilyen kúrákkal, az derült ki, hogy a vérben még több is volt utána a méreganyag.


Zsírosodás oka lehet genetikai, rossz hajmosás, májproblémák stb. Fáradt is sok mindentől lehetsz, rossz alvás, fényhiány, stressz, tápanyaghiány (minőségi és mennyiségi), pajzsmirigy alulműködés, máj-vese probléma, depresszió, rossz időbeosztás stb.

Szóval kúrák helyett kivizsgálás, életmód változtatás a hatásosabb.

2021. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Inkább legyél teljes értékű növényi étrenden x ideig.
2021. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, nekem a bőröm sokkal szebb mióta nem eszek cukrot, és a hajam is kevésbé zsírosodik.
2021. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 14. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én néztem pár videot youtubeon erről és kedvet kaptam rá, megcsináltam egy 36 órás böjtöt. Az elején nehéz mikor nagyon kéri a szervezet a megszokott ételt, de utána tűrhető. Nem olyan rossz dolog mint amit itt páran állítanak, a Bibliában is benne van, tehát nem mai dolog és sok pozitív hatása lehet. Az egyik amit irtál, hogy megtisztítani a szervezetet a lerakódott salakanyagoktól. Mindenféleképp szeretnék majd egy hosszabb böjtöt is csinálni.

Amit a 4-es írt az is egy jó ötlet. Az állati zsírok fogyasztása (meg a növényi is nagy mennyiségben) kihathat a bőrre és a hajra, gyorsan elzsírosítva ezeket. Én újév óta csak növényi étrenden vagyok, mert amellett hogy nagyon zsírosodik a hajam (szinte egy nap alatt) még pattanásaim is vannak az arcomtól kezdve a mellkasomon, tarkómon át egészen a hátamig, itt rengeteg. Kb másfél hónap telt el az évből, szerintem néha ettem tejterméket, de zsíros ételt biztos, viszont nem szeretném elkiabálni a dolgot de mintha javulás következett volna be. Nem hatalmas, inkább fokozatos. A hajam kevésbé zsírosodik, a pattanások is visszább vettek, remélem nem csak ideiglenesen. Szóval ha szeretnéd csináld, de előtte olvass utána vagy nézz meg pár videót a témában.

2021. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!