Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha diétázok néha-néha ehetek...

Ha diétázok néha-néha ehetek rántott húst?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 22:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Ehetsz, mértékkel, ha teljes kiőrlésű lisztbe, zabkorpába vagy búzakorpába forgatod, és oliva- vagy kókuszolajban sütöd."


EZT marhaság:


Egyrészt ennek SEMMI köze a rántott húshoz, másrészt meg semmivel sem kevesebb kalória, nem érdemes moslékot csinálni csak azért, mert azt hiszed, így kevésbé hízlal.


Kérdezö: csinálj rendes rántotthúst, egyél egy-két darabot, ettöl nem romlik el a diétád és nem áll meg a fogyásod!

2021. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
11: Bizonyítottan kevésbé hízlal. Én a Schobert-kúra alatt fogyasztottam így, ahogy sokan mások is. Szerinted a zsemlemorzsa és a napraforgóolaj/zsír nem gátolja a fogyást?
2021. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
És azt tudod, hogy a kókuszolajban több a kalória, mint a napraforgóolajban?
2021. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13: [link]
2021. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14

Ez a cikk egy nagy bullshit. Nulla kutatás vagy hivatkozás nincs benne. Majd pont a kókuszolaj, ami tömény zsír, az segít a fogyásban. :D

2021. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15: Vélemény olyan, mint lyuk a s**gen. Mindenkinek van. Te leírod az álláspontodat valamivel kapcsolatban, én pedig azt reagálom, hogy hülyeség. Vagy fordítva. A világon sose lesz mindenki mindenről egy véleményen.
2021. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
De nyilván azért használ sok fogyókúrázó és egészségesen táplálkozó kókuszolajat, mert nagyon hízlal.
2021. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16

Igen, csak én hiteles forrással is tudom támogatni a véleményemet, ahol kutatásokra hivatkoznak, nem csak odaböfögnek valamit nulla alátámasztással, mint a te oldaladon.

[link]

[link]

2021. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"De nyilván azért használ sok fogyókúrázó és egészségesen táplálkozó kókuszolajat, mert nagyon hízlal."

Mert nem értenek hozzá. Átverte őket a kókusz olaj marketingje. Koplalással is sokan próbálnak fogyókúrázni, attól még nem jó módszer.

2021. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19: Csakhogy sikeres fogyókúrákról is hallani a kókuszolajjal kapcsolatban. De biztos csak átverés, ezt a legegyszerűbb mondani.
2021. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!