Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhatároztam, hogy mai naptól...

Elhatároztam, hogy mai naptól kezdve, lefogyok. Szerintetek ez jó ötlet? Többi lent

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy minden nap edzek egy órát, egészen év végéig.

Kerülni szeretnék mindent, és csak víz/egészséges dolgok. Szeretnék mindent itthon csinálni, és nem feladni. Úgy terveztem, hogy elkezdek egy sorozatot, ami izgalmas, ami 1 órás. Minden nap megnézek belőle egy részt, aközben edzenék, szerintetek ez jó ötlet? Esetleg valami hatásos otthonléti mozgást is tudtok mondani? Mindent megfogadok. (Étrenddel kapcsolatban tudok mindent már.)

18F 110kg. 190Cm.



2021. febr. 16. 14:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%

Én jobban javaslom a zenére edzést. Ha sorozatot nézel, miközben gyúrsz, akkor nem fogsz tudni odafigyelni egyikre se. Amikor rászánod magad a mozgásra, csakis a testeddel foglalkozz, ne az éppen lejátszott médiatartalmakra. A zene viszont remek ösztönzést, háttérzajt és kitartást ad majd neked. Egyébként lelkesítő a határozottságod, remélem sikerül elérned, amire vágysz testsúly terén. Nekem se ártana, igaz, nekem inkább híznom kéne, mert 178 cm-es magassággal vagyok 63 kg.


20/F

2021. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én azért ennek örülnék, ha én is olyan helyzetben lennék mint te, de köszönöm a bíztatást. Egyyelőre akkor kipróbálom a sorozat nézést, aztán a zenét is.
2021. febr. 16. 15:26
 3/13 anonim válasza:
100%

Hát, végülis kipróbálható, hátha. Bevallom, még nem próbáltam sorozatozni edzés közben, ezek inkább csak aggályok a részemről, hogy esetleg nehogy gátoljon téged az edzésben.


Igazából csak azért szeretnék egy picit hízni, mert bár én elégedett vagyok a slenderes alkatommal, de szoktam vérplazmát adni, és ahhoz javasolják a nagyobb testsúlyt (nem sokkal többet, olyan 68-69 kg-ot javasolnak).

2021. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatozás az tényleg csak akkor jó, ha ilyen nagyon nem odafigyelős edzést csinálsz, pl. futópad vagy szobakerékpár. A másik kérdésedre meg: bármit mozogsz, az jó. Akár ablakot is moshatsz. De ha kimész sétálni, már az is mozgásnak számít.
2021. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a #4-es is leírta, Szobabicohoz tökéletes egy film vagy egy sorozat nézés, más edzésekhez inkább egy pörgős, edzős zene, nekem nagyon sokat segít a zene edzés közben, valahogy sokkal jobban bírom az edzést.
2021. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos igazából sétálni nyáron szeretnék elmenni, egy órát vagy többet, én nyárra így határoztam a dolgaimat. Itthon azt találtam ki, hogy szobabicó, és közben súlyzózok. 5-5 kilóval. Felülés, és naplóban vezetném, hogy hány fekvőtámaszt tudok megcsinálni, napról napra. Mai nap még egy sem ment.

2021. febr. 16. 18:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem megy egy fekvőtámasz sem, akkor próbáld ki a könnyítettet, vagyis legyen lent a térded, és ebből csinálj, amennyit tudsz, úgy megerősödnek az izmaid. Ha az se megy, akkor csináld úgy, hogy feljebb van a felsőtested/karod, vagyis a lábad normálisan van, de a kezeid egy padon, vagy ha így sem megy, akkor az asztalon... Minél nagyobb a szintkülönbség a kezed és a lábad között, annál könnyebb lesz.
2021. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 17. 08:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan az egészséges étkezés nálad? :)
2021. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálam sok mindent.
2021. febr. 18. 19:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!