Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor most a Zero cukros süti...

Akkor most a Zero cukros süti se mehet fogyókúra közben?

Figyelt kérdés

sziasztok, azon gondolkozom hogy vettem a boltba

Gullón

urbán&urbán

márkájú csokis kekszet és csokis parányt,

ezeknek magyon magas a kalória tartalmuk , de cukor nincs benne , csak édesítőszer.

de ez ugyanúgy úgymond nagyon finom és édes csokis édesség, vagy nápolyi,

úgy terveztem hogy eszek ezekből ha megmaradt pár 100kalória akkor pár darabot,

lesz ezektől valami bajom?

azon kívül hogy belefér a kalória keretembe, ehetem ezt? úgyértem azt eszek meg amit akarok,

de én fogyni akarok, és az érdekel ha naponta eszek ezekből pár darabot, vagy akár egy fél csomaggal.

mi bajom lesz tőle?

leírok egy példa kcal tartalmot a parányhoz:

100grammba : 497kcal

zsír: 35gramm

szénh: 53gr

amelyből cukor 1,6gramm

poliolok: 37 gramm



2021. febr. 16. 17:58
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
69%
Nehéz lehet a fogyókúra ha egész nap ezen jár az eszed.Hanyadik kérdésed ezzel kapcsolatban?Tartasz egy csaló napot aztán holnap visszatérsz a diétához.
2021. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanezeket tudnám írni, mint az egyes. Teljesen igaza van.
2021. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
de úgy mond én jelen esetbe arra lennék kíváncsi hogy ezek a kvázi "cukormentes" parány vagy nápolyi, mehet e akár napi szinten fogyókúra mellé? :)
2021. febr. 16. 18:18
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
#3-mas: persze hogy lehet, max lassab lesz a fogyásod🤷‍♀️
2021. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
lassab lesz akkoris ha belefér a kalória keretembe? erre voltam pont kíváncsi :)
2021. febr. 16. 18:23
 6/25 anonim válasza:
40%
Neem lesz lassabb. Attól is függ, hogy mennyire nehéz megemészteni a csokit, amit sajnos nem tudok. De szerintem nyugodtan edd meg! Megérdemled! Sok sikert a fogyókúrához! :)
2021. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) :3
2021. febr. 16. 18:45
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én a cappuccinoval vagyok így, eléggé függő vagyok, de belefér a kalória keretembe, így nyugodt szívvel megiszom😁
2021. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!

Az a lényeg, hogy mennyi szénhidrát és zsír van benne (főleg szénhidrát) (bármiben). Ettől függ a fogyásod. Nem az összesített kalóriáktól, mert 1000 kalóriát be tudsz vinni fehérjéből is, szénhidrátból is és zsírból is, ha tisztán azokat eszed. Mindnek van kalóriaértéke. Szóval ha számolsz is kalóriát (én még soha és eredményebb vagyok), akkor is kell minimum mellette a makrókat is nézned.

Ha nincs cukor benne az sem jelenti azt, hogy nincs benne szénhidrát.

Plusz tipp: minden káros anyag helyett jobb természetes dolgokat tolni, egészség jegyében, pl én mézzel helyettesítem a cukrot és max nyírfacukorral, nem ilyen stevia meg édesítő vackokkal.

2021. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

#9-es: először is, a kalória a lényeg, nem pedig a makrók.

Másodszor, miért lenne az édesítő vacak? Én csak azt használom, és teljesen jó bármibe a cukor helyett, és nincs benne a kalória, a mézben viszont rengeteg van. De te csak maradj a méznél nyugodtan, max lassabb lesz a fogyásod, mintha édesítőt használtál.

2021. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!