Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi cukros szénhidráttól...

Ennyi cukros szénhidráttól nem inkább híznom kéne?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre,nem akarok hízni,sőt fogyni szeretnék,csak hogy lehet az,hogy eddig megvontam magamtól mindent(se cukor,se liszt,se zsír,olaj..) de az utóbbi két hétben rengeteg cukros kalóriabomba müzlit,gabonapelyhet ettem. Vesztem meg érte,úgy kívántam,semmi önkontroll nem volt,és egyedül csak a müzliket kivanom.Most is megettem egy egesz zacsko cerbonat,fél zacskó cornflakest lekvarral,tejjel meg még csokis majd mézes müzlipelyhet is. Igaz ilyen falós nap utan másnap nem eszem semmit,harmadnap picit probalom visszafogni magam,de következő nap ugyanígy bezabálok és ez így ismétlődik. Azt hittem ezzel híztam egy csomót,de ugyanannyi a súlyom. Hogy lehet ez?

2017. máj. 2. 14:44
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy azért mert minden étkezésem előtt vettem be szűzteakapszulát(forte) amitől tudtam nagywc-ni es lehet,hogy amúgy híztam,csak az elvesztett víztartalom miatt mutat kevesebbet a merleg?

Egyebkent N/22/170cm/49kg vagyok

Kb egy oraja ettem tele magam pukkadasig. Masfeloran keresztül tömtem magamba a müzliket és most megint ennék:(

2017. máj. 2. 14:48
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt nem lehet meghízni.
2017. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire megvontad a CH-t, akkor az izmaid totálisan lemerítették a tárolt cukrot, a glikogént. Amikor bezabálsz ennyi cukrot, akkor visszatöltődik az izmaidba a glikogén a többi felesleg, meg megy szépen zsírba.



Rosszabb esetben cukorbeteg vagy és azért zabálsz ennyi cukrot, mert a sejtjeid nem kapnak cukrot és energiát, hiszen inzulin hiányában nem tud a véredből a sejtjeidnek átadódni a cukor.


És azért veszítenek a cukorbetegek a súlyukból, mert vizet von el a szervezet, igyekszik a cukortól megszabadulni, izzadás, gyakori vizelet stb. révén.


De ez szélsőséges állapot, viszont számolni kell vele, mert hamar meg lehet vakulni sajnos.

2017. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Mostanaban nincs önkontroll,mit csináljak,szinte őrülök meg,nagyon rossz. Lehet cukorfüggő lettem és azért ilyen nehéz?
2017. máj. 2. 14:50
 5/31 A kérdező kommentje:
Ez ijesztően hangzik. Mit csináljak? Egyebkent nem használok cukrot. Csak az elmúlt hetekben kaptam rá a cukros müzlikre:( amúgy eritritet,sztíviát ,xilitet vagy édesítőt használok
2017. máj. 2. 14:52
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy. 170/49 paraméterekkel nem fogyni kellene akarni, hanem normálisan kajálni. Tudod még, mi az a normális? Nem 3 napont összevissza, hanem változatosan, kiegyensúlyozottan minden nap.


Ha ezt egy 16 éves írja, megírom neki, hogy megvan a véleményem az anyjáról, hogy hagyja. De te elvileg felnőtt vagy!!! Bár kétségtelen, hogy ennek nyoma sincs.

Mit szeretnél? Cukorbetegséget, gyomorfekélyt, meddőséget - vagy mindet egyszerre?

2017. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Persze h zabálsz most látom 170/49 vagy, ez egy 160 centis lánynak jó súly, minimum 55ig fel kéne menni.
2017. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
170 centi vagyok es 44kg. En zabalok bakker, hogy hizzak!!! Nem kapok magamra nadragot, olyan vagyok mint egy botsaska!!! Ne idegesits mar, hogy fogyni akarsz. Ha azmeg alakod nem tetszik, akkor sem fogynod kell, hanem izmosodni! Fhu te felhuztal te no. Add nekem a kiloidat, ha neked nem kell. En orulnek neki, ha vegre ugy neznek ki, mint aki nem hal meg mindjart.
2017. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mennyi a napi kalória igényem? 1300at irt ki,de én annyira nem értek hozzá. Ez azt jelenti,h ennyit ehetek egy nap,ha többet eszek hízok? Ha kevesebbet,akkor meg fogyok?
2017. máj. 2. 15:27
 10/31 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek hülyének légyszi. Egyebkent nem sportolok,sétalni meg takaritani szoktam,ha ez számit valamit. Azokon a napokon,amikor nem eszem gyengenek erzem magam es allandoan fazom. Nembertem,h ezt az anorexiasok hogy birhatjak.
2017. máj. 2. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!