Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon tele ettem magam ,...

Ma nagyon tele ettem magam , holnap folytathatom a fogyást?

Figyelt kérdés

sziasztok, az lenne a kérdés hogy a mai nap nem annyira ettem túl magam, de megettem egy teljes 200grammos kakaós kalácsot, plusz ettem mellé pár darab össze vissza csokikat,

1500 a kalória napi maxom, nem léptem túl talán 300al,

de ebbe vannak persze azok a csúnya makrók, cukor stb, és az lenne a kérdésem hogy holnap folytathatom e az edzést és a fogyást?

mit kellene ahoz igyak hogy ami most megkötött a gyomromba az eltávolodjon? vagy nemis tudom hogy kérdezzem, mit tegyek vagy mit igyak hogy tiszta lappal kezdhessek és tiszta lappal álhassak a mérlegre?:)



2021. febr. 17. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Könyveld el csalónapnak a mai napot, és holnap tiszta lappal indulsz. Ennyi. Nem a világvége. Utólag már ne próbáld "eltávolítani", amit megettél, attól csak beteg leszel.
2021. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig előre nézz. Ha hibáztál, csak rázd meg magad és menj tovább, ne legyen bűntudatot. A tegnapi nap így sikerült, elmúlt. A mai napból hozd ki a legtöbbet!
2021. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen így teszem :) köszi szépen :)
2021. febr. 18. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!