Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3szor eszem egy nap de akkor...

3szor eszem egy nap de akkor sokat . Ezt így folytathatom?

Figyelt kérdés
15 éves lány 88kilo 168 cm. Reggelizek aztán suliban semmit sem eszem azta n 2 kör eszek azta n meg 6 felé. De ezeknél az étkezéseknél sokat . Ez így jó?
2018. márc. 13. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Mire?

Ha sokat zabalsz ritkán, miért fogynal szted?

2018. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%
A 88 kg rengeteg ahhoz a 168 cm hez életmódot kéne váltanod egyél napi 5x de kevesebbet + a legfontosabb az , hogy mozogj
2018. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít, hogy hányszor eszel, hanem hogy összesen mennyit. A számaidat elnézve alaposan túleszed magad, igen sok felesleged van.

15 évesnek nem mondom, hogy egyen kevesebbszer, ha sokat kell egyszerre ennie, inkább válts életmódot, hogy jóllakj kevesebbel is, illetve mozogj többet. Ha pedig nem vagy éhes, ne egyél.

2018. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nyilván ezt így ne folytasd,ha nem akarsz 88 kiló maradni ehhez a magassághoz.

Nem számít hányszor eszel,de az igen,hogy mit és mennyit .

2018. márc. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
5x kevesebbet tényleg jobb lenne. De ügyelj arra, hogy a teljes napi beviteled is kevesebb legyen, mint eddig
2018. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A napi bevitt össz.kaloria számít. Nem érzed magad rosszul, amikor egyszerre sokat eszel? Én pl ha 300 kalóriától többet eszek egyszerre, nagyon teltsegerzetem lesz, szívdobogásal körítve. Ezért eszem napi 5-6x keveset, és nem is hízok. Persze lehet neked meg ez nem válna be..

N31, 167cm, 55 kg

2018. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Wow. Mindig érdekelt, hogy tud valaki olyan parányit enni, érdekes olvasni ezeket. Én jóllakottan és szigorúan egy alapos nap után ma már néha képes vagyok 800 kcalos ebédre, de azért 1200-1400 alatt ritkán állok meg s akkor még lazán tudok éhes lenni (de az elmúlik 2-3 órán belül). A párom is ilyen, 1000 kcallal már talán épp jóllakik, alatta csak éhezik...

Hallottam már olyanról, akinek 3500 kcal egy étkezése, na az már számomra is tiszteletet parancsoló :D Ha muszáj lenne, tuti meg tudnám csinálni én is egyszer, de nem hiszem, hogy igazán jólesne. Aktívabb életmód mellett talán majd megpróbálom, tudok zsírosan enni, 1 kiló étel pedig belefér a gyomromba.

1300-1500 kcal viszont ideális nekem egyszerre, a szervezetem még sosem panaszkodott ennyitől, kivéve, amikor a térfogat vagy a szénhidrát túl sok lett. Ez nagyon fontos, már hogy jólessen, az erőszakos megpakolás nyilván nem egészséges.

2018. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!