Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek szerint jól csinálom?

Ezek szerint jól csinálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

November 21.-én elkezdtem az életmódváltást.

174 cm, 105.9 kg-ról indultam.

Ez mára 90 kg kereken.

Heti 5 edzés mellett (~20 perc HIIT edzés, ~1 óra súlyzós edzés) ez egészéges ütemnek mondható? Csak azért kérdezem mert néha napján van amikor nagyon kevés kalóriát tudok bevinni mert konkrétan enni nincs időm, de ez tényleg ritka amikor ez megtörténik.

Lassam 3 hónapja tart, nem érzem magam gyengének, minden edzést mindig végig csinálok, ezért is gondolom azt, hogy megfelelő mennyiségű kalóriát viszek be, hisz ha nem így lenne, akkor az edzéseket sem tudnám végigcsinálni.


Többet kellene ennem, vagy ez az ütem jó azt figyelembe véve, hogy kb 30 kg felesleggel kezdtem?



2021. febr. 18. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány kalóriát eszel egy nap?
2021. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1600 körül általában.
2021. febr. 19. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen rendben van. Ha nincsenek falási rohamaid, meg hasonlók, akkor extrán szerencsés vagy.

Sok sikert a hátralévő kilókhoz is! :)

2021. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 19. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!