Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le fogok fogyni???

Szerintetek le fogok fogyni???

Figyelt kérdés
Életem során voltam sajnos túlsúlyos,de akkor sokat ettem most viszont az a helyzet,hogy jártam pszichiáterhez és hosszú ideig kezelték injekcióval aminek nagyon ellene voltam mivel kisportolt vékony testalkatú volt és mióta kaptam az injekciót húztam el stb rossz lett a közérzetet de szóltam az orvosnak és nem kaptam injekciót szerintetek mivel a balett hagyva le fogok fogyni???? És még hozzáteszem hogy csak vizet iszom és minimálisan estem viszont nem eddzek szeretnék lefogyni van rá esély hogy az injekció től húztam el ??? És mivel abbamaradt le fogok fogyni??? Idő míg helyreáll a szervezet????
2021. febr. 21. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ezrest arra hogy nem!
2021. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki fordítana?
2021. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Életem során voltam sajnos túlsúlyos,de akkor sokat ettem most viszont az a helyzet,hogy jártam pszichiáterhez és hosszú ideig kezelték injekcióval aminek nagyon ellene voltam mivel kisportolt vékony testalkatú voltam és mióta kaptam az injekciót híztam el stb rossz lett a közérzetem de szóltam az orvosnak és nem kaptam injekciót szerintetek mivel abba lett hagyva le fogok fogyni???? És még hozzáteszem hogy csak vizet iszom és minimálisan eszem viszont nem eddzek szeretnék lefogyni van rá esély hogy az injekció től híztam el ??? És mivel abbamaradt le fogok fogyni??? Idő míg helyreáll a szervezet????

ma 14:54

2021. febr. 21. 15:27
 4/10 A kérdező kommentje:
le fogok figyni mert azota híztam el miota kaptam most már viszont nem kaptam le fogok fogyni mert már két hete nem kaptam letelet az idő de még nem fogytam ???? miért nem ???
2021. febr. 21. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem kapsz...
2021. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
?!? Egy épkézláb mondatot nem sikerült leírnod. Honnan tudnánk, hogy le fogsz-e tudni fogyni? A sok felesleges szöveg helyett inkább azt írd miket eszel, hány kiló és éves vagy.
2021. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

minek a 3 kérdőjel állandóan ember???

elég idegesítő és nem helyén való amúgy sem???

???

2021. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha mozogsz, normálisan eszel és már nem kapod a gyógyszert és a pajzsmirigyed is rendben van, akkor le fogsz tudni fogyni.


Kemény meló lesz, de sikerülhet.

2021. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát jah mozognom kellene !!! magátol sajnos nem fog lemenni !!
2021. febr. 21. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
2021. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!