Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc diétás reggelid? ...

Mi a kedvenc diétás reggelid? Mi a kedvenc diétás ebéded? Mi a kedvenc diétás vacsorád?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 17:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kávé egy kis tejjel és édesítőszerrel. Sokáig elnyomja az étvágyat
2021. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

reggeli: zabkása étcsokis fehérjével, friss erdei gyümölcsök, 1tk fehérjés mogyorókrém

ebéd: (mind grillezve) rák, spárga, paprika, cukkíni

vacsora: chilis bab darált csirkemellből

2021. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Reggeli:fehérje palacsinta:2 ek. fehérjepor, 2 ek. rizsliszt, 1 tojás, kevés (növényi) tej. Lassú tűzön süssétek.


Ebéd:túrópizza:125g túró, 2 ek. zabpehelyliszt (én rizsliszttel és ízesítetlen fehérjeporral készítem), 1 tojás, oregano, bazsalikom, só. Mindent össze kell keverni, 15 perc alatt 180 fokon süssétek, utánna mehet rá a feltét. Ezután már csak rá szoktam pirítani a sajtot és kész is.


Vacsora:csirkemell sütőben vagy wokban sült zöldséggel/zöldsalátával

2021. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én reggelire Szafi Free kakaós zabpudingot eszem fagyasztott erdei gyümölcsökkel. Isteni elkeverve, ráadásul laktat is.

Ebédre általában csirkemellet vagy valamilyen halat (lazac, tilápia, afrikai harcsafilé) grillzöldséggel vagy salátával (paradicsom, uborka, kaliforniai paprika; néha teszek bele fetasajtot is, de a bőröm miatt igyekszem minimalizálni a tejtermékfogyasztásom.

Vacsira szintén zöldségeket magában vagy főtt tojással, hallal vagy csirkemellel. Néha Szafi Free bagettet humusszal, zöldségekkel.

Mindennap eszem savanyú káposztát is a főétkezések során, hiszen a fermentált zöldségek jók a bélflórának.

2021. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Reggeli: french toast


Ebéd: levesek (mindenki alulértékeli őket, pedig ha úgy vannak elkészítve, akkor nagyon alacsony a kalóriatartalmuk)


Vacsora: tortilla pizza

2021. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 hogyan készíted a french toastot? És a leveseket?
2021. márc. 5. 19:52
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 A french toast lényegében édes bundáskenyér. Szeletelt toast kenyeret beleforgatok egy tojából, tejből, fahéjból és édesítőszerből álló keverékbe, és teflon serpenyőben olaj nélkül sütöm.


A leveseknél pedig próbálok mindig minnél több zöldséget, és a lehető legkevesebb olajat és lisztet használni. Nekem általában 20-50 kcal/100 grammra jön ki így, ami szerintem tök jó.


Remélem tudtam segíteni.

2021. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17 köszönöm! Ezt mindenképp kiprobalom🤩😍

Mennyi tejet kell bele tenni? Szerintem ha a tojás sárgáját nem tenném bele csak a fehérjét úgy jó lenne?

Neked ez a french toast hány kcalra szokott kijonni?

2021. márc. 6. 20:20
 19/19 anonim ***** válasza:

Én 4 szelet kenyérből, egy tojásból és fél deci tejből csinálom, így ez az adag kb. 300 kcal. Ezt lehet magában is enni, de én általában banánt, epret és mogyoróvajat teszek rá (bár így már nem lesz túl diétás, de az én célom nem a fogyás).


Én még nem próbáltam csak tojás fehérjéből, de szerintem kicsit íztelen lesz úgy.

2021. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!