Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek lapos a...

Lányok, akiknek lapos a hasatok, hogy értétek el?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mondjuk milyen edzés, milyen étrend, szoval hogy mit tettek érte es mi segített nektek.

2021. febr. 24. 08:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
#9: napi 40 perc ellipszis, lépcső vagy futás + heti 2-szer emellé gumiszalag és kettlebell. A napi kalóriakeretem most 1500-1600. 170 cm és 50 kg vagyok.
2021. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Ajánlok egy könnyű edzésmódot: naponta végezd el. Feküdj hanyatt a padlón, és a lábadat egyszerre, kinyújtva emeld fel derékszögben, lassan, és lassan tedd vissza. Először csináld 10-szer 1 hétig, aztán 20-szor, aztán 30-szor, ha a 30 már nehezen megy, egy ideig pár hónapig megállhatsz a 30-nál, de jó lenne 50-ig felvinni. Egy év alatt eltűnik a hasad.
2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12-es: Vagy mondjuk csináljon minél többféle gyakorlatot, hetente 3-4-5 napot, alkalmanként legalább 1 órát, és pár hónap alatt eltűnik a hasa, nem kellenek hozzá évek🤯

Amúgy jó az a gyakorlat amit írtál, én is szoktam csinálni azt is de mellette még csinálok rengeteg féle gyakorlatot, amit írtál az önmagában nem elég, mellé kellenek még mások is:)

2021. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
Edzettem. Bár alapvetően vékony típus vagyok, kajabébim mindig volt mióta az eszemet tudom. Pedig sportoltam is. Úgy 2 éve célzottan edzek hasra is és egyszer csak észrevettem hogy nincs többé kajabébi, evés után is lapos marad a hasam.
2021. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14-es: milyen gyakorlatokat csinálsz hasra?
2021. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
Amit a 12-es írt bár én gyertyáig emelem, tartom és lassan engedem le, ezt most otthon simán a földön de teremben döntött padon csináltam. Szoktam olyat is hogy felmegyek gyertyába úgy hogy a hasizmommal tartom magam és a lábamat fent rakom passzéba meg spárgába. Akkor van a jógában a navászana nevű póz, azt kitartom 2x fél percig úgy hogy a lábam addig engedem le amíg még meg tudom tartani de nem ér a földre. Ugyanezt úgy hogy közben fel-le emelem vagy keresztezem a lábakat. Plusz hasprések, plank, meg állva próbálom előrefelé 90 fokba emelni a lábamat és azt tartani a hasizom alsó részével. Illetve balett gyakorlat is van ami mozgatja az alsó részét a hasnak, leülsz a földre egyenes háttal, egyik lábat fel egy székre és a székről még felemelni ezt 30x mindkét lábra.
2021. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
lapos hasam van miota az eszemet tudom de naponta csinalsz 20/30 felülést (nem kell egyszerre lehet pl 15 reggel 15 este) és egy idő után szép lapos lesz a hasad esetleg még kockás is
2021. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 csak felülésektől az életben nem lesz lapos meg főleg kockás hasad, mert ezekhez kalória deficit kell, ha zabálsz és felüléseket csinálsz, ne várj semmi változást!
2021. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17 15-16 évesen még én is hittem ebben, évekig felüléseztem napi szinten, sose lett lapos a hasam. izmos lett, de lapos nem, a zsírréteg sose tűnt el a hasizmomról
2021. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!